2726
سلام خانومای ناز.26 سالمه بخاطر خواب های نامنظمی ک دارم زیر چشمام سیاه شده.یه کرم دور چسم عالی می خوام که واقعا جواب داده
دخترم،بیش از اینکه تو به وجودم نیاز داشته باشی من به تو نیاز دارم ،به بودنت،بوییدنت،لمس وجودت.عاشقتم...
عزیزم خوشگلا واسه حفظ زیباییشون الان خوابن خخخخ منم دارم میرم بخوابم اگه چیزی میدونستم حتما جواب میدادم اما شنیدم حلقه سیب زمینی و خیار خیلی کمک میکنه برای رفع تیرگی ناشی از کم خوابی مطمعن شو مشکل کبد نداری و اینکه یبوست نداری بعد اقدام کن
پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
من خودم سیب زمینی و خیار امتحان کردم فرق چندانینداره این دستورو یک هفته امتحان کن برای من اثر داشت ....
قـــانـون ششُــم: قضــاوت نکُنیــد، غیبـت نکُنیــد، ادعــــا نکُنیــد،سرزنــش نکُنیــد،تحقیــرومسخـــره نکُنیــد، وگرنــه سرتــــــان میایــــد. خُـــداوند شُمـــا را در همـــــان شرایــط قــــرار مـــی‌دهد تــــا ببینــد خودتـــان چـه کـــار مــی‌کُنیــد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قـــانـون ششُــم: قضــاوت نکُنیــد، غیبـت نکُنیــد، ادعــــا نکُنیــد،سرزنــش نکُنیــد،تحقیــرومسخـــره نکُنیــد، وگرنــه سرتــــــان میایــــد. خُـــداوند شُمـــا را در همـــــان شرایــط قــــرار مـــی‌دهد تــــا ببینــد خودتـــان چـه کـــار مــی‌کُنیــد.
2728
عزیزم اینجا رو ببین. ما کرمهای دور چشم موثری داریم. برای تیرگی، پف، چین و چروک و برای سنین مختلف یه نگاهی به این لینک بنداز: http://www.filarmo.com/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9%88-%D9%81%DB%8C%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%85%D9%88?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=%D8%AF%D9%88%D8%B1+%DA%86%D8%B4%D9%85&submit_search=
نه قیمت اصلا مهم نیست.تو رو خدا هرکی یه کرم خوب استفاده کرده بگه.من نتم قطع و وصلی داره هر وقت بخوام نمیتونم بیام .اما سر میزنم هر وقت وصل بود می خونم پی ام هاتونو.از اونایی هم ک نظر دادن ممنونم
دخترم،بیش از اینکه تو به وجودم نیاز داشته باشی من به تو نیاز دارم ،به بودنت،بوییدنت،لمس وجودت.عاشقتم...
درمان خانگی سیاهی دور چشم: خمیر گوجه فرنگی خمیر گوجه فرنگی یکی از موثرترین درمان ها برایسیاهی دور چشم است. شما می توانید براحتی آن را در منزل تهیه کنید. یک یا دو گوجه فرنگی، یک قاشق سوپخوری آبلیمو و مقدارکمی زردچوبه بردارید و با هم ترکیب کنید تا یک خمیر به دست آید و آن را به آرامی اطراف چشمانتان بگذارید. به آرامی با آب تمیز بعد از 10 یا 20 دقیقه آن را بشویید. این عملیات را دوبار الی 3 بار در هفته انجام دهید تا رنگ پوست اطراف چشمانتان را روشنتر کنید. خواهید دید که این تیرگی ها به مرور کلا از بین خواهند رفت. خیار و سیب زمینی با گذاشتن تکه هایی از خیار تازه یا سیب زمینی روی چشمانتان می توانید به کاهش تیرگی های دور چشم کمک کنید. به جای این تکه ها شما می توانید از آب تازه خیار یا سیب زمینی با کمک پنبه به پوست اطراف چشمانتان بزنید که اثر پذیری آن سریعتر و بهتر خواهد بود. روغن بادام روغن بادام یکی دیگر از اجزاء طبیعی است که برای پوست حساس اطراف چشم بسیار مفید بوده، همه ی کاری که باید بکنید این است که مقداری روغن بادام را قبل از این که بخوابید به اطراف چشم بمالید و صبح روز بعد با آب سرد بشویید. این عمل را حداقل یک ماه باید انجام دهید تا نتیجه ی مطلوب آن حاصل شود. برگ های خرد شده ی نعناع با استفاده از برگ های نعناع خرد شده در اطراف چشمانتان به از بین رفتن سیاهی اطراف چشم کمک کنید. برگ های خرد شده نعناع تازه را در اطراف چشمانتان بگذارید و به مدت 10 دقیقه صبر کنید. سپس آنها را با یک پارچه ی خنک و تمیز بردارید. علاوه بر این که احساس آرامش خواهید کرد هم چنین سیاهی چشمانتان از بین می رود. آب پرتقال و گلیسیرین به کار بردن اصولی آب پرتقال ترکیب شده با گلسیرین یک راه موثر برای از بین بردن سیاهی دور چشم است. بهر حال، با این کار حلقه های سیاه دور چشم از بین می رود و پوست صافتر و براق تر به نظر می رسد.
از روش های بالا بهترینش همون سیب زمینیه اما چون این تیرگی ارثی نیس شانس بالایی داری ک.با کرم های دور چشم درمان شه اگه بتونی کرمی پیدا کنی ک کافیین داشته باشه خیلی خوبه چون ترکیبات کافیین دار توو رفع تیرگی خیلی اثر دارن

لیزر موهای زاید آقایان و بانوان 
 تزریق ژل و هایفوتراپی  در کلینیک پوست و لیزر ادونیس

پلاسماجت در کلينيک پوست و لیزر ادونيس
قيمتهاي پلاسماجت براي نواحي مختلف :
بلفاروپلاستي 450 هزار تومان
رفع چروک زير و کنار چشم 350 هزار تومان
رفع خطوط بالا و دور لب 250 هزار تومانساعات کاري ؛ شنبه الي پنجشنبه ساعت 10-19

تلفن جهت هماهنگي 86110844-86110849 – 09120150817

تهران- گيشا - نبش کوچه 39- پ 356( بالاي داروخانه فدرا)- ط1- واحد6

2706