2726
سلام بچه ها...... میخواستم تجربه خودم رو در مورد عکس رنگی با شما در میون بگذارم شاید براتون مفید باشه........ من خرداد امسال عکس رنگی گرفتم تو رادیولوژی کاخ که معروف هم هست تو جوابش هر دو لوله بسته اعلام شده بود و ماده حاجب وارد حفره لگن نشده بود.......واقعا شوکه شده بودم به سه تا متخصص نشون دادم هر سه گفتن باید حتما لاپاروسکوپی بشی و تازه اونم. شاید باز بشه بعد بری ای وی اف......... اینا یعنی بارداری طبیعی غیر ممکن........... واقعا برام سخت بود به ای وی اف فکر کنم........ تا اینکه خودم پیشنهاد دادم میشه حالا یه بار دیگه عکس رنگی بگیرم....... اون دکتر گفت اشکالی نداره و یه سری آنتی بیوتبک قوی داد که اگه عفونتی هم باشه احتمالا برطرف بشه....... خلاصه این ماه دوباره عکس رنگی گرفتم و جوابش با کمال تعجب خودم هر دو لوله باز و عبور ماده حاجب به راحتی صورت گرفته بود و وارد حفره لگن شده بود.
خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخواستم بگم اگه در عکس رنگی گفتن یکی یا هر دو لوله مشکلی داره سریع برای لاپاروسکوپی اقدام نکنید....... یه دوره آنتی بیوتبک و عکس رنگی دوباره رو امتحان کنید و بعد اقدام های بعدی رو انجام بدین..... گرچه من این رو لطف و معجزه خدا هم میدونم
2728
بستلدی عزیز..... به من گفتن شاید به خاطر کورتاژی باشه که دوسال پیش انجام دادم...... البته. خودم یه جورایی میدونستم لوله بسته نیست چون بعضی ماه ها بیبیم مثبت میشد و روز بعد منفی...... یعنی لقاح شکل گرفته بود.
رها جون داروهام........ سه ورق مترو نیدازول.... روزی دوتا هر دوازده ساعت...... سه تا آمپلول کفلین هفته ای یک عدد عضلانی..... هفت عدد قرص.. تاوانول آنتی بیوتبک هست روزی یک عدد همه این دارو ها رو دو هفته قبل عکس مجدد خوردم
2706