2703
2553
عنوان

عکس رنگی اول هر دو لوله بسته....... اما در عکس رنگی دوم هر دو لوله باز....

| مشاهده متن کامل بحث + 1115 بازدید | 38 پست
بست لدی عزیز..... نگران نباش اون فقط بهونه بود که انداختن گردن کورتاژ...... تو تازه ماه اول اقدامی به نظر من چند ماه اقدام کن انشالله جواب بگیری اما اگه نشد پیشنهاد میدم حتما عکس رنگی رو بگیری
خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
نگار جون اصلا نگران نباش...... دو باری که من عکس انداختم فقط درد کمی در حد پری حدود سه چهار دقیقه حس کردم قبلش ژلوفن بخور و هیوسبن..... استرس نداشته باش
خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
من اول مرداد عکس رنگی داشتم حین عکس خانمه بهم گفت ماده حاجب توی یکی از لوله هات نمیره و برگشت داره خلاصه عکس رو گرفتم و نتیجشو بردم دکتر خودم که گفت ظاهرا هر دو لوله گرفتگی داره یکی ابتدا و یکی انتهای لوله
خدایا شکرت خیلی زیاد
از قدیم گفتن هر کس درد خودشو بهتر میدونه من حین عکس خیلی استرس وترس داشتم خیلی سفت خودمو نگه داشتم به دکترمم گرفتم وضعیتمو اونم گفت احتمال انقباض رحم و لوله هست با توجه به شرایطم و خودم هم مطمئن بودم که به دلیل ترس و فشار اینجوری شدم خلاصه با مشورت دکترم قرار شد دو سه ماه اقدام داشته باشم اگه نشد دوباره عکس و بعدش هم خدای نخواسته لاپارا و ...
خدایا شکرت خیلی زیاد
2706