2733
2734
عنوان

*اقدامی ها بیاین تا مامان شدنمون کنار هم بمونیم *

| مشاهده متن کامل بحث + 66557 بازدید | 34682 پست
یه مدت نیومدم این تاپیک ولی میخوندم پستارو.بخاطر ارغوانه بود چون پستشو همون شبی ک براش اون  اتف ...

سلام عزیزم خوبی 

به سلامتی دیگه کم مونده شما از من 3 هفته جلو تر هستی

حسابی تپل شدی اره؟ 

ولی من شکمم خیلی جمع جوره 

ان شاءالله به سلامتی زایمان کنی 

خدایا شکرت برای فرشته های که به من دادی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم خوبی  به سلامتی دیگه کم مونده شما از من 3 هفته جلو تر هستی حسابی تپل شدی اره؟  ...

سلام فافاجون خوبم تو خوبی؟؟

تپل که نگو گرد شدم دیگه🙊اضافه وزنم زیاده و قندم رفته بالا لب مرز برای دیابت بارداری هستم فعلا با رژیم کنترل میکنم

انشالله توام بسلامتی زایمان کنی گلم😚

💗همسر مهربونم و دختر نازم خدارو شکر برای داشتنتون💗
سلام فافاجون خوبم تو خوبی؟؟ تپل که نگو گرد شدم دیگه🙊اضافه وزنم زیاده و قندم رفته بالا لب مرز برای ...

وای دیابت بارداری سخته

بامیه زیاد بخور 

ان شاءالله به سلامتی این چند هفته بگذرونی

2731
وای دیابت بارداری سخته بامیه زیاد بخور  ان شاءالله به سلامتی این چند هفته بگذرونی

اره والا از هرچی شیرینی که دلم میخواد محرومم بستنی خربزه انگور کیک خامه ای😣😣😣انشاالله عزیزم با دعای خیر شما دوستان😚

💗همسر مهربونم و دختر نازم خدارو شکر برای داشتنتون💗
وای دیابت بارداری سخته بامیه زیاد بخور  ان شاءالله به سلامتی این چند هفته بگذرونی

علائمتون یادتون هست؟ چندروز بعد پری بیبی زدید؟

خدایا همه ی بچه هارو از نعمت امنیت ، سلامت و خانواده ای سالم بهرمند ساز  
علائمتون یادتون هست؟ چندروز بعد پری بیبی زدید؟

من روز 22 سیکلم خون ریزی کردم به مقدار زیاد اما یکروز بود فکر کردم پریودم بعد یهو فرداش قطع شد بعد از اون همش درد پریود داشتم تا روز, 26 سیکلم بی بی چک زدم منفی شد 

بعد, روز 30 بی بی زدم یه حاله انداخت 

روز 32 رفتم ازمایش بتا 200 بود, 

کلا من علائم خاصی نداشتم

2738

سلام خانوما..من این تاپیکو تازه پیدا کردم ..میخوام از تجربه هاتون استفاده کنم...تو این تاپیک کسی بوده ک همزمان کلومفین و لتروزول و استرادیول و امپول اچ ام جی مصرف کنه؟؟؟ 

من این ماه فولیم ۱۱ بود دکتر واسه ماه بعد اینارو واسم نوشته ..زیاد نی؟؟؟ 

صدا میکنم ” تو ” را! این ” جانی ” که میگویی، جانم را میگیرد! نزن این حرف ها را! دل من جنبه ندارد...
سلام بچه ها انشالله به سلامتي زايمان كنيد من ٤ روزه فيبروممو عمل كردم قد سزارين پاره شدم😂😂برام دعا ...

پس چرا میخندی؟ 😂 بسلامتی عزیزم ایشالا زودتر خوب میشی و دوباره نی نیت بر میگرده تو دلت 😊

پس چرا میخندی؟ 😂 بسلامتی عزیزم ایشالا زودتر خوب میشی و دوباره نی نیت بر میگرده تو دلت 😊

بايد شاد بودو شاد زندگي كرد دنيادو روزه ني ني ام مياد انشالله شش ماه ديگه اقدام ميكنم با خيالت راحت 😇😇😇😇😇😇😇😇☺️☺️☺️

2706