2703
2553
عنوان

خانمایی که دوساله یابیشتر منتظر نینی هستید بیاییداینجا.دورهم باشیم👶

| مشاهده متن کامل بحث + 56695 بازدید | 16945 پست
سلام عزیزم.اخه من فقط5ماه عروسی کردم.دچار سردرگمی شدم

عزیزم بهتره با همسرت تصمیم بگیری ولی برات بهترین هارو ارزومندم

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸

سارا😭😭😭😭

به امید خبرای خوب تو اومدم اینجا ولی جا خوردم😭

به قول خودت همین که  باردار شدی جای شکر داره و امیدوار کننده اس

انشالله به زودی مادر شی و کوچولوتو بغل بگیری دوست خوبم😙

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پرستوم جان با این شرایطی که خودت گفتی هرچه زودتر اقدام کنی بهتره . سعی کن با دکتر مشورت کنی

سلام خانمهاهركدوم كه ميخاين زود باردار شين و مشكل خاصي ندارين قرص فرتيل ايد كه مكمل هست بخورين عالييييييييييه

واسه مردا هم هم خيليييييييييي خوبه مطمعن باشين سريع باردا. ميشين انشالله

قشنگترينم ،اميد زندگيم همه كسمممم پسرممم داره مياد😍
2720
سلام خانمهاهركدوم كه ميخاين زود باردار شين و مشكل خاصي ندارين قرص فرتيل ايد كه مكمل هست بخورين عاليي ...

تشکر گلم بابت اطلاعت😍

سلام خانمهاهركدوم كه ميخاين زود باردار شين و مشكل خاصي ندارين قرص فرتيل ايد كه مكمل هست بخورين عاليي ...

ممنون

شمیایی یا گیاهیه بعد اینکه قرصش واسه چیه میشه بگین

گياهي

فقط قيمتش يكم بالاس

واسه مردا كه ضعيفن

و زنهام هم واسه تخمك گذاري هم كيفيت تخمك هم لانه گزيني

همش ويتامينه

قشنگترينم ،اميد زندگيم همه كسمممم پسرممم داره مياد😍
2714

سلام

والا نمیدونم چی بگم دیروز رفتم دکتر گفت سنوگرافي هم نمیخواد خیلی کوچیک بوده بقایا نداره 

دیگه سنوگرافي نرفتم 

امیدم بخداست 

ممنونم از همتون خیلی مهربونيد

آقا جان شرمنده ام دعا هایم برای بچه است نه تمام شدن غيبتت اللهم عجل لوليک الفرج

سلام دوستان منم ۳ساله ازدواج کردم بچه دارنمیشم تنبلی تخمدان دارم بادارو ۲بار آزمایشم مثبت شد ولی ۱،۲هفته بعد افتادم به خونریزی تموم شد  

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه مرا نیس  پناهی........

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه مرا نیس  پناهی........
سلام دوستان منم ۳ساله ازدواج کردم بچه دارنمیشم تنبلی تخمدان دارم بادارو ۲بار آزمایشم مثبت شد ولی ۱،۲ ...

متاسف شدم گلم انشالله خدای مهربون جواب هممون رو میده گلم

متاسف شدم گلم انشالله خدای مهربون جواب هممون رو میده گلم

ممنون عزیزم امیدوارم عید امسال هممون دلمون شاد شه

سلاممممم دوستان خوبید کجایید🧐🧐🧐

کسی از ستاره خبر نداره خیلی وقته نیستش بی معرفت خبرم نداده امیدوارم حالش خوب باشه

2706