2733
2734

من دوره چهارماهش رو گرفتم . همش گياهيه (حتى دادم آزمايشگاه تاييد كرد) . وزن اولم ٩٠ كيلو بود بعد چهارماه ٧١/٥ كيلو شدم . آخر دوره هم برنامه تثبيت بهم دادن و وزنم ثابت مونده . هر وقت سوال داشتم جواب ميداد و خيلى هم مهربونه يك جمله رو بدون عزيزم تموم نميكنه :)

بگذارید انشا بنویسم … موضوع : علم بهتر است یا ثروت ؟ به نام خدا هیچکدام ، فقط و فقط خود تو

بله من پكيج چهارماهه دكتر ديبا رو گرفتم بيست و سه كيلو كم كردم ، پكيجشون گياهى ، پشتيبانى دارن هر سوال يا مشكلى داشته باشى تو طول دوره جواب ميدن ، ژل هاشون هم خوبه براى كاهش سايز هست من براى شكمم ميزدم ، اخر دوره هم برنامه تثبيت وزن دادن و به تعداد كيلو هايى كه لاغر شدي جايزه دريافت ميكنى

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خيلى خوبه تو دوماه ١٢ كيلو كم كردم وزنمم استاپ شده بود و اميدى نداشتم كه جواب بگيرم اما خداروشكر الان ٧٥ كيلو شدم ميخوام برسم به ٦٠ دعا كنين برام ❤️

قد ۱۵۹...وزن ۵۶ و ۵۰۰ گرم وزن هدف ۵۲😍 تشویققق..من میتونم آ ماشاالله آ باریک الله الی سقلی بودم😍

اين شلوارم دکمش بسته نميشد و الان اندازم شده اصلا اميد نداشتم كه نتيجه بگيرم

قد ۱۵۹...وزن ۵۶ و ۵۰۰ گرم وزن هدف ۵۲😍 تشویققق..من میتونم آ ماشاالله آ باریک الله الی سقلی بودم😍
2738

سلام من پارسال گرفتم يكماهه شش كيلو كم شدم و شكمم كامل رفت تو

مشاورشون خوبه و نكات كاربردى بهت ميگن

اخرش يه برنامه ميدن كه وزنت ثابت بمونه

براى انگيزه هم جايزه ميدن

همشم گياهيه حتى ژل كاهش سايز

ازخدا دلی آرام میخواهم 🙏

دوستم چهارماهه خريد از دكتر ديبا راضیه تقريبا پونزده كيلو كم كرده  .... پوست و مو هاشم خوب مونده .... مثل اينكه براى هر كيلو كه كم كنى يك جايزه هم ميدن

كسى آدرس صفحه جوايز دكتر ديبا رو تو اينستا داره ؟؟

واقعا دكتر خوبيه من كاهش وزنم رو مديونشم تو چهارماه ٢٨ كيلو كم شدم با گياهايى كه داد هيچ عوارضى نداشت حتى مو هام كم نشد ١٠١ كيلو بودم كه شروع كردم بعد چهارماه شدم ٧٣ پشتيبانيشونم عاليه

2706