2737
2734
دوستای خوبم میخام برای بارداری دوم اقدام کنم الان بهمن که بیاد میشه یکسال که دارم داروهای هورمونی برای ریزش موهام استفاده میکنم- قرص دوتاستراید نیم و اسپیرولاکتون و قرص سیپروترون کامپاند و محلول ماینوکسیدل میخاستم ببینم کسی هس این داروها رو خورده باشه؟
خب این داروهارو باید قطع کنی حتما من قرص اسپرینولاکتون و محلول ماینوکسیدل استفاده میکردم اسپرینولاکتون اگه قطع نشه ممکنه بچه دوجنسه بشه خدایی نکرده
دلم آرامش میخواد خدا جونم میشه واسه آرامشم یه صلوات بفرستید ؟💖💖💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

محلول ماینوکسیدل همینه که تا وقتی استفاده کنی اثرش هست قطع کنی ریزش مو برمیگرده البته اگه رشد موها وابسته به محلول باشه
دلم آرامش میخواد خدا جونم میشه واسه آرامشم یه صلوات بفرستید ؟💖💖💖
2728
2738
ماینوکسیدیل تو بارداری؟؟؟؟ خوبه حالت عزیزم؟؟؟ خیلی ضرر داره حداقل دو ماه قبلش باید قطع کنی اگر میخوای با قطعش موهات نریزه باید کم کم قطع کنی. مثلا اول روز در میونش کن، بعد مقدارش رو همون روز در میون نصف کن، بعد دو روز در میون و همون نصف مقدار اولیه. مثلا طی 1.5 یا 2 ماه قطعش طول بکشه
آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                
برو تو سایتهایی که درمورد عوارض ماینوکسیدیل هست بخون ببین اولا چقدر عوارض داره بعدم باید 6ماه قبل بارداری قطعش کنی
آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند**بگذار بمانند به خماری که ز ما هیچ ندانند
ببین توی بارداری کلا ریزش مو قطع میشه

عزیزم شما ک استفاده کردی بعد بخاطر قطعش تو بارداری موهایی ک درومد نریخت؟توروخدا جوابمو بدین خیلی نیاز دارم ب این کمک..من خیلی نگران قطعش بخاطر بارداری و ریزشش هستم

دوستان کانالی در تلگرام و واتس اپ دارم برای پیام خانمهایی که از فراسیون سنتی ما به راحتی و به صورت گیاهی جواب گرفتن.

اگر خواستید در تلگرام یا واتس اپ به 09174444261 پیام بدید تا عضوتون کنم تا اطلاعاتتون زیاد بشه.

دوستان فقط دقت کنید این عرق باید حتما سنتی باشد. (مال عطاری ها و کارخانه ای یا شرکتی نباشد)

۰۰۰ پریودی نامنظم؟

۰۰۰ یائسگی زودرس

۰۰۰ کم یا زیاد بودن مقدار پریودی

۰۰۰ لکه بینی

۰۰۰ کیست و فیبروم تخمدان؟

۰۰۰ کیست و فیبروم سینه؟

۰۰۰ تنبلی تخمدان

۰۰۰ تخمدان پلی کیستیک؟

۰۰۰ عفونت؟

۰۰۰ فولیکول کوچک و یا نداشتن تخمک?

۰۰۰ آیا قصد بارداری دارید?

دوستان من خیلی وقت نمی کنم تو نی نی سایت بیام. لطفا اگر مشاوره رایگان  خواستید در تل گ رام و واتس اپ پیام بدید 09174444261 هم راهنماییتون کنم و هم پیام خانمهایی که جواب گرفتن رو براتون بفرستم اطلاعاتتون زیاد بشه.

۰۹۱۷۴۴۴۴۲۶۱

یا تماس بگیرید

ادرس اینستاگرام

https://instagram.com/bagh.golha.shiraz

ادرس سایت:

عزیزم شما ک استفاده کردی بعد بخاطر قطعش تو بارداری موهایی ک درومد نریخت؟توروخدا جوابمو بدین خیلی نیا ...

ماینو رو شروع کردی قطعش نکن که بدبختتتت میشی،مث الان من

بچه هات بیار بعد شروع کن

2706