2733
2734
عنوان

دو قلو زایی و وراثت

34776 بازدید | 38 پست
سلام دوستان من عاشق اینم که نی نی دو قلو داشته باشم.می خواستم بدونم مامانایی که اینجا دو قلو دارن ایا تو فامیلم سابقه دو قلو زایی داشتن؟یا از طیق مصرف دارو دو قلو دار شدن؟
شو شو خودش با خواهر شو شو قل بودن.مامان خودم شکم اول دو قلو پسر داشته.عمه خودم دو قلو داشته.پسر دایی های مامانم دو قلو هستن.(البته پسر دایی های بابا شو شو هم می شن).خلاصه زیادن بقیه اشو بی خیال گیج می شین خودمم دارم قاطی می کنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام سها جان منم خیلی دوقلو دوست دارم با شوهرم فامیل نیستم ولی تو خانواده خودمون خیل دوقلو زای داریم خاله ام و خاله شوشو هم دوقلو دارن منم میخوام ببینم ممکنه ارثش به منم برسه
مامانی دوقلو بیاین جواب بدین .نرسی
سلام سها جان منم خیلی دوقلو دوست دارم با شوهرم فامیل نیستم ولی تو خانواده خودمون خیل دوقلو زای داریم خاله ام و خاله شوشو هم دوقلو دارن منم میخوام ببینم ممکنه ارثش به منم برسه
مامانی دوقلو بیاین جواب بدین .مرسی
2738
دوست عزیز

دوقلویی زایی ارثی فقط و فقط از طرف زن ارث می رسه . یعنی به شوهر شما هیچ ارتباطی نداره که توی فامیلشون ژن دوقلوزایی داشتن یا نه و فقط به مادر یعنی شما بستگی داره که ژنشو داشته باشین یا نه.
من تو فامیل مادریم دوقلو نداریم فقط داییم داره که خانمش غریبه است مامان شوشو داره که ربطی نداره خلاصه تو فامیلمون دوقلو کم داریم ولی خودم همیشه ارزوم دوقلو داشتن بود هنوز که هنوزه باورم نمیشه دوقلو دارم یه کم سخته ولی خیلی خیلی با حالههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
دختر وپسر من 14ماهشونه و خیلی نازو خوردنین قربونشون برم

ایشالله هر کی ارزو و توانشو داره خدا وند نصیبش کنه
پدربزرگم به نان می اندیشید ..پدرم به آزادی و...من اکنون به نان وآزادی.....
سلام دوقلوهای من الان چهار ماهه شدن. ظاهرا این دوقلو زایی رو از عمه خانمم به ارث بردم. ذوتا از عمه هام دوقلو داشتن. اصلا دلت نخواد خیلی سخته.من از ماه هفت نتونستم دراز بکشم و نشسته می خوابیدم. از ماه هشت هم مرتب درمانگاه بودم. تا بالاخره نی نی ها سر وقت به دنیا اومدن اما پدرم در اومد.
خیلی ممنون دوست جونا.پس اینطور که از حرفاتون برداشت کردم منم ممکنه ژن دوقلو زایی رو داشته باشم از طریق عمه ام و مامانم.البته مادر شوشو هم میشه دختر خاله مامانم پس می تونم رو ژن اونم حساب باز کنم.اخ جون.این همه ژن چی می شه؟
در دوقلوهای همسان (شبیه هم) وراثت و تغذیه اب وهوا ونژاد و... هیچ تاثیری نداره. امادر دوقلوهای غیر همسان این طور نیست.ارث مادری و مصرف قرصهای جلوگیری از بارداری و سن بالای مادر در زمان بارداری و IVF باعث دوقلوزایی میشه
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
در دوقلوهای همسان (شبیه هم) وراثت و تغذیه اب وهوا ونژاد و... هیچ تاثیری نداره. امادر دوقلوهای غیر همسان این طور نیست.ارث مادری و مصرف قرصهای جلوگیری از بارداری و سن بالای مادر در زمان بارداری و IVF باعث دوقلوزایی میشه
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
2706