2737
2734
http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1487790 صفحه یک بی بی چک دیروز صفحه چهار عکس بی بی چک امروز به نظرتان پررنگ تر شده؟؟ البته خودش از عکس یکم واضح تره
خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
توی دومی یه هاله خیلی کمرنگ بود اگه هم باردار باشی الان بتات خیلی پایینه صبر کن دو روز دیگه با ادرار اول صبحت چک کن اگه باز مثبت شد برو آزمایش
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
روز بیست و پنج آزمایش دادم بتام سیزده بود،،،،گفت مشکوک سه روز دیگه بیا،،،،یعنی امروز
خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
پریا جان الان نرو آزمایش من سر این عجله کردنام خیلی ضربه خوردم بزار ۵ روز دیگه که بتات بالا رفته باشه میری یه بتا ۷۰ ۸۰ داری بعد میری پیش این دکترا دلتو خالی میکنن میگن خارج رحمه پوچه اله بله بزار بتات بالا بره مطمئن باش بارداری ولی بزار آزمایشی که میری با خیال راحت باشه
هیچی والا شمیم جان،،،،،یکم درد زیر دل،،،،که هر ماه داشتم،،،،سینه درد و لک بینی قبل از پریود همیشه داشتم که این ماه خبری نیست،
مرسی عزیزم،،،،چی بگم،،،،،استرس دیوونم کرده تو همین سه روز هم،،،،
دوستمون راست میگه الان نرو آزمایش چون باردار هم باشی نهایتا بتات 60 یا 70 هست و باز باید تکرار کنی صبر کنی دو سه روز دیگه باز با بیبی چک تست کن وقتی پررنگ و قابل رویت شد برو آزمایش
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2706