2733
2734
عنوان

برای دختر دار شدن ...

16953 بازدید | 54 پست
سلام به همه مادران و البته مادران آینده به امید خدا میخواستم برای بارداری دوم اقدام کنم فرزند اولم پسر هست خدا رو شاکر هستم . خیلی خیلی دوست دارم فرزند دومم دختر باشه یه چیزاییی تو اینترنت خونددم ولی دوست دارم تجربیات شما رو هم بدونم مممنون میشم اگر تجربهای و یا متخصصی که رژیم برای تعیین جنسیت و یا هر چیز دیگه ای باشه بهم معرفی کنید ممنون از لطف همگی
با این که میگن گرمی بچه پسر میشه من برای تقویت رحمم هم خودم هم همسری حسابی چیزای گرم خوردیم نه ب خاطر جنسیت ها نینیم دخملیه فداش بشممم
ماییم و تو ای جـان که جگـر گوشه ی مایی👪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش رو بخواید من خواهر ندارم دورو برم هم دختری و دوستی نیست خیلی تنهام دوست دارم دختر داشته باشم و میدونم بیشتر از دو تا بچه تو برنامه زندگیمون نیست میخوام هرکاری لازمه بکنم
2728
2738
دکتر من گفت یه هفته قبل از تخمکگذاری اقدام کن،تا سه روز قبلش.اون که میگفت به قطع دختر میشه. ولی مواردی که مربوط به زن میشه نهایتا تا ده درصد موثره.نود درصد مربوط به مرد میشه که بیشتر اسپرم کروموزوم ایکس داشته باشه یا ایگرگ
التماس تفکر
2706