2737
2734
عنوان

قرص لاغری

| مشاهده متن کامل بحث + 42274 بازدید | 54 پست
من بعد از زايمانم خيلي چاق شده بودم افسردگي گرفته بودم چون قبل از ازدواج و قبل از بارداري هم خيلي ...

منم بعداززایمانم بشدت چاق شدم 

چه قرصی خوردین میشه بگین بگیرم

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با سلام

قرص لاغری مهزل حاوی گیاه زنیان است که باعث هضم بهتر غذا و جلوگیری از انباشته شدن چربی ها در بدن می شود همچنین زنیان با تقویت معده باعث جذب بهتر مواد غذایی می شود. قرص مهزل باعث هضم و دفع سریع مواد غذایی شده و از ایجاد احساس پری معده جلوگیری می کند.

2731

بچه ها منم تو ۳ ماه با رژیم و ورزش ۲۳ کیلو کم کردم تو رو خدا از این دارو ها و قرص ها استفاده نکنین که  من استفاده کردم معدمو داغون کرد همش ۱۸ سالم بود یهو وزنم رف بالا

بعد ازدواجم‌ دیووونه کننده بودا یدفه ۲۵ کیلو اضافه کردم 😭یمدت رژیم کتو گرفتم مو برام نموند دمنوشا معدمو داغون کردن 😭قرص که نگم تا یمدت اصلا هر چی میخوروم بالا میوردمش 🤕الان نزدیک ۱ ساله وزن کم کردم اونم با رژیم و ورزش اوصولی و بی دردسر

اینم مدیون مربی مهربونمم که بارها به بچه های نی نی سایتم معرفیشون کردم بچه ها تبلیغ نیست بخدا من هر چی بگم کم گفتم انقدر که این کاهش وزن و کمک مربیم تو زندگیم موثر بود تو ۱۸ سالگی دیسک گردن زانو درد تنگی نفس از قیافه افتاده بودم اصن انگار دوباره بهم زندگی داد ..حالا بگذرم خیلی گفتم فقط گول این دارو و دمنوش هارو نخورید

مربی منم تو باشگاه مربیم بود

برنامه غذایی هم میدن آنلاین اگر بمن اعتماد کردید 🙏و دوسداشتین ایدی تل گرام و اینستا مربی عزیزم  @tanasobx هستش ا...اگر یزمانی از ایشون برنامه گرفتین و نتیجه گرفتین دعام کنین

سلام خوبی ☺میگم راجب امضات یکی یه چیزی گفته بود قبلا...اگر میخوای بااونم داستان نداشته باشی عوض کن میگه من میدونم برای من گذاشته و اینا ...!!! چون من یبار پرسیدم پروفت عکس خودته اونم بخاطره منه امضاش.😞آیییییییی 😣دلم خیلی گرفته الان دیدم اون کسی ک کاربری اصلیم بخاطرش قطع شد الان خودش وصل شده خیلی دلم گرفت یعنی من انقد بد بودم 😔 منکه تو این چند سال حتی با یه اقا هم صحبت نکرده بودم تو این سایت ب کسی بی احترامی نکرده بودم چقد راحت منو فروختن ... ببخشید بهت پیام میدم فقط تو میدونی من کیم اینجا دوستی ندارم دیگه نمیدونم چرا هنوزم موندم... شاید بگی اینم نقششه ک همش پیام میده و ... ولی نه به جان دخترم چه روز اولی ک بهت درخواست دوستی دادم چ الان قصد بدی ندارم بخدا قسم . فقط دوس دارم باهات درد دل کنم خیلی ناراحتم از خودم متنفرم 😢راستی درست گفته بودی دوستت ندارم ولی خیلی بهت حس خوبی دارم 😶😶😶❤  اگر هنوزم ازم ناراحت و عصبانی هستی برام گزارش بزن کاربریم لغو شه مهم نیست 😔

@پسر_جوانمرد    

متاهل و متعهد 💍تو چشمات سواله یه عالم سوال🎁😍نگاهت پر از آرزوهای خاص♥میدونم تو ذهنت چیا میگذره😍🎲میبینی تو اما کی عاشقتره💏میمونم کنارت درست مثل سایت😚از امروز تا هر روز تا اون بینهایت🌠نمیگیره هیچکس جای خاک پاتو😍نمیمیره این عشق قسم میخورم😍تا روزی که قلبم هنوز میزنه❤😍تا وقتی که جونی توی این تنه😍تو روزای خوب 😃تو روزای بد🙁همیشه باهاتم قسم میخورم💏به بارون نم نم🌧☔به دریا به کوه🌊🗻به این آفرینش🌠 به کشتی نوح⛵به ماه و ستاره 🌙🌟به هفت آسمون🌎به عشقم به عشقی تا مرز جنون🤗به لحظه ی دیدار قسم میخورم👫❣دوباره  با  تکرار  قسم  میخورم😇به عهدی که بستیم💒💍به هستم به هستیم قسم میخورم🕋🙏💝
2738

سلام بخدا قسم همه اینا همش تبلیغات من هردارویی رو امتحان کردم نتیجه نگرفتم ازهمین سایت شماره نمایندگی مهاباد رو ورداشتم یه بسته ادیوس خریدم با تضمین اینکه هفته اول ۳کیلو وزن کم نکردم برگشت بزنم اصلا باورم نمیشد بخدا ۱۱کیلو باهاش کم کردم و خیلی هم راضی بودم و شمارشو به چند تا از دوستای دیگمم دادم که خرید کردن وراضی بودن شمارشو میزارم کسی خواست از اونجا بگیره ۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹

سلام من استپ وزنی داشتم حتی با رژیمم وزن کم نمیکردم کل داروهای لاغری رو استفاده کردم و هیچکدوم تاثثیری نداشت فقط باعث بی خوابی و استرس و تپش قلب میشد که بعدا فهمیدم امفتامین داشتن با فروشندها هم تماس میگرفتم یا دیگه جواب نمیدادن یا میگفتن بدنم مقاوم شده از همین پیج یه شماره ای رو ورداشتم و ازشون مشاوره گرفتم یه قرص ژله ای بهم پیشنهاد داد و خوبیش این بود ژله ای بود و امکان دستکاری نداشت و محصول المان بود بخدا باهاش طی یک دوره ۱۳کیلو کم کردم اصلا باورم نمیشدعکسشو میزارم باشماره اون اقایی که خرید کردم واسه کسانی که استپ وزنی دارن این شمارشه ۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹