2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میگم بچه ها راستش یک خانواده ای هستن تو فامیل خیلی ازشون بدم میاد خیلی چندشم میشه میبینمشون خیلی دلم میخواد برن از شهرمون جای دیگه که نبینمشون اصلا 

دعایی چیزی بلدین بگین تو را خدا...خیلی بدم میاد از بودنشون و دیدنشون...خیلللللللللللی

2738
سلام .واقعا ۱۴۰۰۰صلوات اثر کرد وسریع فروختید؟ نذر برای ائمه کردید؟

وای خدا باورم نمیشه

خیلی هیجان زده ام

منم حدود 10 روز پیش اومدم سرچ کردم این تاپیکو پیدا کردم و از اون روز شروع کردم به فرستادن صلوات ها.

14000 به نیت فروش رفتن خونه مون به خیر و صلاح..

تازه ما خونه رو برای پیش فروش گذاشته بودیم و حدود 6 ماهیه که به تمام بنگاه ها و دیوار و همه جا سپرده بودیم و فروش نمی رفت و به شدت مونده بودیم زیر قسط و قرض وحشتناک

وای خدایا شکرت هنوز توی شوکم

درست همین الان همین امشب صد تای آخرش بود صلوات ها که یهو شوهرم اومد و گفت بنگاه زنگ زده و رفت و معامله کرد و چک ها رو گرفت و اومد    

خدایا شکرت 

بچه ها واقعا تاثیر داره هرکی هر حاجتی داره این کارو انجام بده

اصلنم سخت نبود.. من حدود روزی هزار و دویست تا میفرستادم

بیچاره اون که حرم رو ندیده...بیچاره تر اون که دید کربلاتو  
وای خدا باورم نمیشه خیلی هیجان زده ام منم حدود 10 روز پیش اومدم سرچ کردم این تاپیکو پیدا کردم و ...

چه عالی منم شروع کردم انشالله خونه ی ما هم فروش بره

البته من چون عجله دارم زودتر تمومش میکنم انشالله

چه عالی منم شروع کردم انشالله خونه ی ما هم فروش بره البته من چون عجله دارم زودتر تمومش میکنم انشالل ...

سلام عزیزم

چی شد نتیجه گرفتین یا نه?!

میشه یه صلوات مهمونم کنین❤️🌹
2706