2737
2734
می شه خواهش کنم من و صلوات مهمون کنین تا مشکلم انشا حل شه ، قول می دم فردا بیام اینجا شادیم و تقسیم کنم

مممنونم از لطفتتون ، سپاس بی کران
چیزهایی که دست کم میگیرید,کسی دیگر برای بدست آوردنشان راز و نیاز میکند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اللهم صل علی محمد و آل محمد

تو هم لطفا واسه مشکلات خیلی بزرگ من دعا کن. من از اونایی هستم که هرچی دعا کنم بی فایده است. شما برام دعا کن شاید خدا جواب شما رو داد.
///اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم/// خدای کریم! برای دو فرشته ی پاکی که بهم عطا کردی ممنونم.
2731

انشالله همگی حاجت روا بشین

التماس دعاااااا
از تمام دلتنگی ها از اشکها و شکایتها که بگذریم باید اعتراف کنم .....کیارشم و شوهرم که میخندند .........خوشبختم...............
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ... خدایا به حق صلوات بر محمد و خاندان کریمش مشکل دوستمون و حل کن و دلش و شاد کن به حق ناله های بی بی سه ساله رقیه بنت الحسین(س)

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

2738
2706