2733
2734
عنوان

طرز تهیه سوپ شیر خیلی خوشمزه

7249 بازدید | 16 پست
خانمها من و همسرم عاشق سوپ شیر هستیم هفته دیگه مادرشوهرم اینها رو دعوت کردم بهم یاد میدید سوپ شیر خیلی خوشمزه درست کنم؟
لاحول ولاقوة الا بالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جو ، پیاز نگینی خیلی ریز، هویج هم همین طور، هویج رو میشه رنده هم کرد، ولی زیاد نباشه، مرغ، ادویه فقط یه ذره فلفل میزنم، قارچ، یه ذره هم ذرت میریزم، همه رو میذارم با اب، یه ساعت اخر شیر اضافه میکنم، اخرش هم یه مقدار کم جعفری خورد شده، یه کوچولو اب لیمو اگر خامه صبحانه اخرش اضافه کنی خیلی خوشمزه میشه، برا مهمونی خوبه اها مرغ رو هم که اخرش ریش ریش میکنم دوباره میریزم تو سوپ
2731
من جو پرک میشورم. با آب کافی میزارم رو شعله پیاز و هویج و سیب زمینی نگین شده رو بهش اضافه میکنم به جای ادویه هم دو تا از این طعم دهنده ها ترجیحا بره و مرغم اضافه میکنم میزارم جوش بیاد و زیرش رو کم میکنم تا آبش خیلی کم شه و بپزه بعد شیر رو اضافه میکنم و میزارم نیم ساعت با شیر بجوشه، تو همون حین هم سبزی(معمولا جعفری یا گشنیز)رو اضافه میکنم و نمکشو میزنم وقتی دیدم غلظتش خوبه از روی شعله برمیدارم و چنتا قاشق خامه اضافه میکنم و سرو میکنم-
خدایا راضیم به رضای تو....
2738
من جو پوست کنده رو با گوشت قرمز ریز شده میذارم یه ساعتی بپزه بعد بهش هویج و قارچ اضافه میکنم نیم ساعت بعدش هم یه مقدار شیر یا خامه و کره و جعفری اضافه میکنم میتونی توش عصاره هم بندازی از اول خوشمزه میشه
ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﻟﺬﺕ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﮐﺎﺭﯾﺴﺖ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻨﺪ: ﺗﻮ ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﯽ !
2706