2726
عنوان

کورتاژ و هزینه هایش

20589 بازدید | 24 پست
سلام من ۲۳ سالمه ۲خرداد تو ۵هفتگی سقط عمدی کردم یه لخته خون ۱۲ میلیمتری توی رحممه ۵۳روزم از سقطم میگذره ولی پریود نشدم نمیدونم چیکار کنم دوباره مجبورم کورتاژ کنم هزینش برام خیلی زیاده اگه کسی دکتری رو میشناسه که تو مطبش کورتاژ میکنه یا هر جایی رو میشناسه راهنماییم کنه و قیمتشم بگه ممنونم منتظر پاسختون هستم
سقط عمدی؟؟؟؟؟میتونی بری بیمارستان دولتی کورتاژکنی
آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
سربچه اولم رفتم بیمارستان تحت تظریکی ازدکترایی که اونجابودشدم وکورتاژکردم هزینه اش زیادنبود
آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
باشوهرت برو یه شهردیگه مثلا مسافرت...
اللّهمَّ ارزُِِقنا اَولاداً سالماً و صالحاً فی الجسم وَالرُّوح لَیسَ فی خَلقِهِِم زیادۀٌ و لا نُقصانٌ ..فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین.....خدایا خودت محافظ نینی تو دلم باش...
این مشکل واسه دوست خودم پیش اومد از دوست پسرش حامله شد با آمپول سقطش کرد، همینا که میزنن داغون میکنن از این ماما قاچاقیا ولی آخرش مجبور به کورتاژ شد بهتره برس بیمارستان زیر نظر دکتر کارتون رو انجام بدید
2706