2733
2734
عنوان

وقتی خونواده شوهرم بچم روبغل میکنن خیلی بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2168 بازدید | 84 پست

چقد دل کوچیکی 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم حق با شماست همه حرفای شمارو قبول دارم که بچه اونا هم هست ولی دست خودم نیست خیلی حساسمرو بچه

برو مشاور 

ب جنبه خوب فکر کن .نوه دوست داررن .. دختر پسری نمیکنند      ...

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2728

سلام عزیزم 

من الان تازه هشت هفته ست باردارم اما فکر اینکه برادرزاده خواهرزاده های همسرم بغل کنم نوزاد منو اذیتم می‌کنه صرفا به این دلیل که نکنه آسیب ببینه چون خواهرزاده های خودم اینجا نیستن که بخوان بغل کنن و اینا

من درک‌تون میکنم هر چند حس درستی نیست و اگر کاملا مراقب هستند حساسیت رو‌کم کنید تا خودتون آزار نبینید

اگر بی دقت و بی ملاحظه هستند هم تذکر بدین یا بچه رو نزدیک خودتون نگه دارید 

دخترم دو سالشه چند بار سر همین قضیه با شوهر و خونوادش دعوا افتادم ولی نمیتونم این کارو تکرار نکنم و ...

ببین حس کن خانواده خودتن انقد فکر نون خانواده شوهرتن خودتو قانع کن بخاطر احترام ب تو بغلش میکنن و دوسش دارن 

چقدر سخته دوریت نفسم من توبه کردم امیدوارم توم منو بخشیده باشی🙏🙏🙏🙏🙏
ازشون بدی ندیدم ، از وقتی بچه دار شدم مدام باهاشون جنگ و دعوا دارم ، از اینکه بچه دار شدم پشیمونم ، ...

رفتارت طبیعیه عزیزم اوایل ادم فکر میکنه خانواده شوهر میخوان بچه رو از مامان جدا کنن با محبتشون درحالیکه هیچی جای محبت مادر رو نمیگیره و باید کلا بیخیال باشی و باخودت بگی دخترم اول و اخر مال خودمه پس محبت خانواده همسرم چیزی رورعوض نمیکنه اگه دخترم بزرگ شه و این حساسیت تورو متوجه بشه فکر میکنه چیزی هست که مادرش نمیخواد دخترش بره سمت پدر ومادر بزرگش و کنجکاوی میکنه و بدتر میره سمتشون ولی اگه راحت و ازاد بزاریش همیشه مال خودته عزیزدلم این حس ها برای مادر مخصوصا بچه اول طبیعیه.

تا خدا با من است زمانه با من است .
2738
مهربان جان من مادربزرگم از سر تا پام اصطلاحا طلا میگرفت اصلا یه چیز عجیبی بود ولی من و هزاران نفر عی ...

افرین به شما میگن مرهم! از اول تاپیک فقط شما درست حرف زدی استارتر احتیاج داره دلش قرص بشه نه همه بگن وا اوا چه بد مشکل داری و نوشونه و فلان

جاری منم اینجوریه، فقط شما عذاب نمیکشی، خانواده شوهرت هم از رفتار و واکنش شما عذاب میکشن، 

از ی لحاظم حق میدم بهشا من خانواده شوهرمو چقد دوس داشتم بخدا چیکارا ک براشون نکردم بچرو میدادم میبردن عین خیالمم نبود خیالم تخت بود ولی اخرش چیکار کردن سر اینکه با شوهرم بحثم شد بچمو گرفتن بیرونم کردن شوهرم نبود وقتی اومده بود دیده بود من نیستم خون ب پا کرده بود 

چقدر سخته دوریت نفسم من توبه کردم امیدوارم توم منو بخشیده باشی🙏🙏🙏🙏🙏
عه راست میگی، پس چرا اومده تو امروزی ها"

چون نظر دادن تو تاپیک به خاطر همین بروز شده

به سه چیز تکیه نکن:  غرور،دروغ،عشق ،ادم با دروغ میتازد ،با   غرور می‌بازد ،با عشق میمیرد.      .دکتر علی شریعتی.             جانم فدای ایران 🇮🇷
2706