2726
میدونی من بکارتم خیلی سخت برداشته شد سکسمم با درد بود الان فهمیدم بخاطر این لعنتی بوده,میخواستم بارد ...

برای بارداری هیچ مشکلی ندارین و فقط باید سزارین بکنید، در ضمن زگیل تناسلی کاملا قابل درمان هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ناراحت نباش بیشتر زگیل تناسلی ها بر میگردن ی روش درمان فریز ک بهتر از لیزر چون فریز منجمد میکن ...

بیخودی پیش دکترها وقت تلف نکنید، زگیل تناسلی به راحتی قابل درمان هست.

2728

زگیل تناسلی یه بیماری عود شونده هستش که بطور مقطعی می تونید با فریز کردن و مصرف دارو درمانش کنید، اما درمان قطعی فعلا نداره، حتما شریک جنسی خودتون رو در جریان قرار بدید. در صورت تمایل به بارداری هم حتما با پزشک مطح کنید که ببینه امکان بارداری دارید و خیر و اقدامات کنترلی لازم رو انجام بده که به جنین منتقل نشه

ضمنا آزمایش هایی مثل پاپ اسمیر و غیره هم لازمه که نوع زگیل رو تشخیص بده و در صورتی که مستعد سرطانی شدن هستش، درمان پیشگیرانه انجام بده

سلام من قبل از بازداریم یعنی دو سه ماه قبلش از طریق پاپ اسمیر فهمیدم که hpv مثبتم خیلی ترسیدم و گریه ...

اون پاپ اسمیر قبل بارداری اولیه ک دادی قیمتش چقد بود؟ من به دونه 60 تومنی دادم خوب بود جوابش

اما در روی کشاله رانم یه چیزی شکل گوشت اصافه با زگیل دارم نمیدونم چیه...

با کریمان کارها دشوار نیست... 
2706