2410
2553
عنوان

پوشک بچه چی بخرم؟

1210 بازدید | 32 پست
سلام ببخشید بچه ها یه سوال اورژانسی داشتم. من تا امروز برای بچه ام پوشک مای بیبی استفاده کردم. خواهرم جامپر رو پیشنهاد داد همسرم پیدا نکرد ولی گفت فروشنده از "رویال بیبی" خیلی تعریف کرده منتها پک این پوشک 80 تایی هستش. الان هم درحال خریده. ممنون میشم اگه استفاده کردین بگید راضی بودید یا نه. راستش من دنبال یه پوشکی هستم که بافتش یه مقدار نرم تر و پارچه ای تر باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
منم مولفیکس استفاده کردم خوب بود والانم مرسی استفاده میکنماینم خوبه مولفیکس یکم سایزش نسبت به بقیه کوچکتره
پاک ترین هوای دنیاهمان لحظهای است که....دلهایمان هوای همدیگررا میکند
من فقط از مولفیکس راضیم
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
فقط مولفیکس و پمپرز
مادرها.... شبیه نخ تسبیح میمانند به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ایی کنار دیگری نمیماند خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود...💜💜💜 آمــین
2706