2737
2734
عنوان

خرید شیر نوترامیژن

142 بازدید | 6 پست
دوستان فسقلی ٥ ماهه من رفلکس شدید داره از هفته اول تولد رفلکس داشت فکر می کردم طبیعی هستش به دکترش هم می گفتم می گفت طبیعی و خوب می شه چهار ماهه شیر ای ار می خوره ولی باز در روز حداقل ١٥ بار بالا میاره ، من مطلقاً نمی خوام بهش دارو بدم یا تست آلرژی رو انجام بدم ومی خوام نوترامیژن رو امتحان کنم چون دیگه مطمئنم به شیر گاو الرژی داره ،می خواستم بدونم با نسخه دکتر متخصص اطفال حلال احمر به من این شیر رو می ده یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فقط بگم این شیرها خیلی بد مزه هستن و بچه ها خیلی سخت میخورنش ون. به نظر من شیر خودتو به هیچ عنوان قطع نکن و خودت رعایت کن و بهش شیر خودتو بده.گناه داره خیلی ضعیف میشه.من تو 6 ماهگی اینکارو کردم و بچم به شدت لاغر شد به طوری که هنوزم به وزن و قد هم سن و سال نیست
ممنون که جواب دادید فقط کوچولو شیر منو نخورد منم نمی دونستم باید بدوشم تا تو سینه جمع نشه و الان هم ابسه کرده ، و گرنه زودتر حساسیتش رو می فهمیدم ، امروز هم رو سینش جوش های ریز زده اطرافیان می گن گرما باعث شده ولی تو خونه همه سیستم سرمایشروشنه یه بادی هم تنش بوده،