2726
من واسه دخترم لقمه های مختلف میزارم نون پنیر و گردو.یا نون پنیر و موز خرما . هویج . انواع میوها
خدایا ممنونم که همیشه نگاه پر از عشقت روی زندگیمه به خاطر نفس کشیدنام ، پلک زدنام ، ضربان قلبم ، حرکت و جنب و جوشم و به خاطر هزار و یک دلیل شکرت🧡💛💚💙💜🤎♥️❤🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ولی دختر من هرچی میزارم میخوره تازه میگه مامان برا هر زنگم یه چیز بزار بخورم
خدایا ممنونم که همیشه نگاه پر از عشقت روی زندگیمه به خاطر نفس کشیدنام ، پلک زدنام ، ضربان قلبم ، حرکت و جنب و جوشم و به خاطر هزار و یک دلیل شکرت🧡💛💚💙💜🤎♥️❤🤍
پسر من دنگ و فنگ داره پنیر نمیخوره 😢😢😢 چی پف شیر کیک آبمیوه طبیعی موز سیب نارنگی پسته و کشمش این رو هرروز میبره
خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
ترد کیک خونگی انواع کوکی ها میتونی براش درست کنی کره عسل تو ساندویچ میکر براش نون پنیر با تست اماده کن. میتونی انواع بیسکوییت ها هم اماده بخری.
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1036752&PageNumber=7 پاسخگوی سوالات دندونپزشکیتون هستم. جهان سوم به جایی گفته میشه که اگه زن خیانت کنه سنگسارش میکنن ولی اگه مرد به همسرش خیانت کنه به زنش میگن بیشتر به شوهرت برس
پاریس جون مگه تا جمعه میره مدرسه؟
2706