2733
2739
با مدرک لیسانس و به صورت 14 روز استراحت 14 روز کار
نه بسته ام به کس دل *** نه بسته کس به من دل***چوتخته پاره بر موج*** رها رهاااااااا رهاااا من!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستمون درست میگن حول حوش 3تا3.5
هردو عالم فدای پدرومادرم.خیلی دلتنگتون هستم.چرا منو تنها گذاشتین.من الان نیاز به بودن در کنارتون دارم.حالا که قرار بود منو تنها بزارین چرا تصمیم گرفتین که من رو بوجود بیارین،منو وارد دنیایی کردین که بعد ازشما تنها باشم.غم نبودنتون روی دلم سنگینی میکنه.خیلی دوستون دارم.همیشه بیادتون هستم حتی با یه صلوات
2731
2738
من برادر شوهرم تاسیسات دریایی هست پیمانکاری تقریبا همین قدر میگیره البته خودش اینطور میگه حالا اگر بیشتر هم میگیره نمیدونم
هردو عالم فدای پدرومادرم.خیلی دلتنگتون هستم.چرا منو تنها گذاشتین.من الان نیاز به بودن در کنارتون دارم.حالا که قرار بود منو تنها بزارین چرا تصمیم گرفتین که من رو بوجود بیارین،منو وارد دنیایی کردین که بعد ازشما تنها باشم.غم نبودنتون روی دلم سنگینی میکنه.خیلی دوستون دارم.همیشه بیادتون هستم حتی با یه صلوات
من خودم شوهرم پارس جنوبی هست 2.5میگیره
دوستان به نظر شما با حقوق 3 تومن میارزه کسی 14 روز از خانوادش دور باشه؟ خانمش تنها باشه؟!
نه بسته ام به کس دل *** نه بسته کس به من دل***چوتخته پاره بر موج*** رها رهاااااااا رهاااا من!
2706