2726
عنوان

آسم😷

411 بازدید | 8 پست
دوستان سلام من الان شش ماهه تحت نظرم دو هفته پیش سرما خوردم بعد سرفه هام قطع نمیشد رفتم پیش دکتر خودم دوباره دارو داد برام با اسپری اما الان یه هفته هست استفاده کردم باز موقع نفس کشیدن ریه هام یه صدایی میده (مثل لولا در 🤔) کسی هست اینطوری شده باشه میترسم همش نکنه چیز بدی باشه😣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه جیز بدی نیس به مرور درمان میشه ای کاش اسبره استفاده نمیکردی با قرص درمان میکردی من اسبره زده دیکه انکار بدنم عادت کرد به اسبره جیزای کرم بخور اب کرم بخور
الهی امیدم تویی
2728
آخه اولاش افتصاح بودم دو قدم راه نمیشد برم مجبور بودم اسپری استفاده کنم الان اون مشکلام حل شده فقط ب ...

ببخشید خانم شما خوب شدین ؟چیکار کردین؟منم مدتیه درگیرم

یارب نظر تو برنگردد

واسه درمان آسم من اسم یک دکتری رو شنیده بودم فک نمیکردم خوب بشه آخه انقد اینور اونور رفتم بهتر نشدم دگ ناامید شده بودم. ولی پیش همین دکتر رفتم خیلی خوب بود الان بهترم خداروشکر. دکتر شهرام سیدی هستن مطبشونم سمت شریعتی هست پیج اینستا ام دارن خود دکتر بعضی وقتا تصویری هست دارن صحبت میکننن بعضی وقتام ویسشون هست .