2726
سلام لطفا هر چی راجع به این وام جدیده میدونید بگید ممنونم.دلم میخواد خونه بخریم.چکار باید بکنم!؟از کجا شروع کنم!؟ممنونم
خدایا هزاران مرتبه شکرت که بالاخره منم مادر شدم.
عزیزم ما پارسال گرفتیم..اول باید خونه قولنامه کنین..با سند خونه میدن...اوراق هم باید بخرید
روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شهرستان تا ۶۰تومن میدن..اما ما ۳۵گرفتیم..چون اقساطش خیلی میشه
روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
2728
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1370022&T=%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C_%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%AA%DB%8C_%D8%A8%DA%86%D9%87_%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1_Zaribal_%D8%A2%DB%8C%D9%87_%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%B1%D8%B3%DB%8C_&postID=53199935
¤ مشاوره و فروش محصولات آرایشی و بهداشتی کاملاً گیاهیِ اوریفلیم، ساخت کشور سوئد ¤ دوستان عزیزم، جهت مشاهدۂ محصولات و سفارش، به این کانال در ت ل گ رام بپیوندید: https://t elegram.me/meandoriflame دوستان برای باز شدن لینک، لطفاً فاصلۂ بین حروف t و e رو بردارید
میتونین پول بخوابونین و بعد یک سال وام بگیرین. مثلا 40 تومن بخوابونین و 80 تومن بگیرین. اگه وقت ندارین و نمیتونین پولتونو بذارین بمونه تو بانک میتونین اوراق بخرین. مثلا ما 10 تومن دادیم و 60 تومن اوراق خریدیم. اوراق دیگه زمانه انتظار نداره فقط یه ماهی خرید و آماده شدنش طول میکشه. سایت بانک مسکن خیلی خوب توضیح داده خودش. یه سر به سایت بزن. دقیقشو بخون.
ما ۳۵قسطش600
2706