2726
عنوان

یکی بیاد به درد دل من گوش بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1501 بازدید | 41 پست
خدا به همتون صبر بده خدا رو شکر نه مادر شوهر دارم نه جاری داریم
خواهرشوهرامم که یکشون رو یک بار دیدم یکشونم 5 بار کاری به کارم ندارن
خدا میدونست من تحمل ندارم نمیتونم که از نعمات منو محروم کرد
جمعه روز ایرانی اواره و زیر اوار ماندست ....ایرانی روز قدس نداردتا وقتیکه هموطنش آواره ست
بهترین کار سوزوندن شون اینه که کمالات کسب کنی و تو چشم باشی و همه جا حرفت باشه .
مادر شوهر من ، منو به هیچ کدوم از فامیلاشون معرفی نکرده بود و یکسری فامیلاشو من اصلا ندیده بودم .
تا یه روز عروسی یکی شون شد و مادر شوهرم تازه ساعت 4 بعد از ظهر به من گفت عروسی سحره ، شما میاین ؟( دوس نداشت من برم . میخاد عروسش کلا از صفحه روزگار و فامیل محو بشه )
من که با زرنگی از جای دیگه میدونستم 4 شنبه عروسیه ، زنگ زدم مامانم از تهران بهترین لباسمو فرستاد برام + گن و.... + بهترین آرایشگاه شهر رفتم و تعریف نباشه خیییییییییلی خوب شده بودم !!!!! وقتی وارد سالن شدم دیدم 2 تا خواهر شوهرام خودشون آرایش کرده و با موهای معمولی نشستن ..........جاتون خالی بود تا قیافه مادر شوهره رو ببینید . چنان سلام و علیکی با فامیلاشون کردم و خوش و بشی کردم که مادر شوهره داشت سکته میکرد . البته در عین حال سنگینی و متانتم رو هم حفظ کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

:))
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
دقیقا کاری که با من می کنن اصلا خونه زنگ نمی زنن یه راست زنگ می زنن به موبایلش

روسَری اَذیَتِت می کنه...!!؟؟
دِلِت می خواد وَقتی قَدَم می زَنی باد توی موهات بِپیچه...!؟!

وَقتی کَـفـتَر رو کَله ات ریــــــــــــــــــــــــــد می فهمی حِجاب ,
مَصونیت است نه مَحدودیت..... :-)))
حــالا قانع شُدید یا نَع ؟!؟!؟!؟
2728
هی روزگار
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
ما مان جون اخه اینا کلا فامیلی اینجرین چند تا فامیل خوبم که دارن رفت امد نمی کنن با هاشون

ما مان جون اخه اینا کلا فامیلی اینجرین چند تا فامیل خوبم که دارن رفت امد نمی کنن با هاشون

من روز خواستگاری خواهرشوهر ام همچین شستم گذاشتمشون کنار که تا حالا یکشون ندیدم یکشونم 5 بار
جمعه روز ایرانی اواره و زیر اوار ماندست ....ایرانی روز قدس نداردتا وقتیکه هموطنش آواره ست
..........
وای گلبهار ببین چی کار کردی خدا این طوری پاداش بهت داده

فکر کن سرویس عروسی برا من بدل گرفتن بعد همه جا جار زدن ما 3 تومن پول سرویس دادییییییییییییم

من همیشه برام خواستگار می اومد اگر اول میپرسیدم مادر داره یا جاری اصلا قبول نمیکردم بیان خونمون
2706