2733
2734
من و شوهرم‌جدا شدیم به نظرتون درسته دوباره به هم برگردبم؟
کاکتوس ها با تمام خارهایشان روزی عاشقانه گل دادند پس تو چرا عاشق نشدی ...؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگر چالشهای عمیقی که باعث جدایی شده رو حل کردین و به بلوغ فکری، رفتاری، عاطفی و فرهنگی کامل رسیدین؛ بله مشکلی ندارد.
آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
2738
بعضی وقتها آره بعضی وقتها نه. بستگی داره برای چی جدا شده باشین. اگه دخالت اطرافیان بوده و لج و لجبازیهای اوایل ازدواج خب امیدی هست ولی اگه به خاطر دلایلی مثل خیانت و اساسی باشه نمیشه صد در صد گفت
یوسف مى دانست تمام درها بسته هستند اما بخاطر خدا و به امید او حتی به سوی درهای بسته دوید و تمام درهای بسته برایش بازشد...
"اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته شدند دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست"
شوهرم سر یه دعوا پنج ماه گذاشت رفت هرچی هم واسطه شدن باهاش حرف زدن گفت نمیام مگه اینکه سه دنگ خونت به نامم کنی بچه هم تا اخر عمر نخوای
منم راضی نشدم‌جدا شدیم‌حالا که طلاق گرفتیم میگهدفکر کردی من چشمم به خونت بود من میخواستم ببینم تو چی میگی
2706