2737
2734
سونوگرافی دکتر مرتضی جورابیان خیلی خوبه. من دوران بارداری اونجا می رفتم. همه چیز دقیق بهت می گه

الان که دیگه مجهزتر هم که شده

خدا خیرشون بده

با وجود این بیماری کرونا

اومدن دستکش و محلول و ضدعفونی برای شستن دست گذاشتن

ماسک های بهداشتی

مراقبت های ویزه برای خانم های بارداری مثل من

خدا دکتر جورابیان حفظ کنه

خیلی مرد با وجدانیه که اینطوری به فکر ما بیماراس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سونوگرافی مرتضی جورابیان تو اهواز و فک نکنم کسی دیگه نشناسهههه سمت خیابان کیانپارس هم هست.....من خودم واسه کل دوران بارداریم تنها جایی که با خیال راحت اعتماد می کردم برم همینجا بود.. من ک می گم عالیییییی

http://drjoorabian.ir 

تلفن : 25 70 33 33 –061

کسی ان تی پیش سونوگرافی کیارش مهدوی رفته؟ جنسیت رو تو ان تی بصورت احتمالا پسر و یا دختر مکتوب میکنه!!به نظرم کارشون درست نیست احتمال رو می نویسن!!کسی تجربه ایی از ایشون داره واسه سونو ان تی و تعیین جنسیت توی ان تی؟ 

2728

سلام دوستان کدوم سونوگرافی تو اهواز اجازه میده برا آنومالی همسر هم بیاد ؟ رضا زاده چطوره

دوستان مهربونم میشه برا عاقبت بخیری فرزندم دعا کنید و صلوات بفرستید. منم برا بچه های شما دعا میکنم عاقبت بخیر بشن
2738
خیلی دکتر جورابیان پزشک حاذق و باتجربه ای خدا خیرش بده واقعا تو کارشون دقیق و کاربلدی

در ضمن سونوگرافی دکتر جورابیان هم صبح ها و هم عصرها پذیرش داره

خیلی هم از لحاظ کرونا تمام موارد رعایت می کنه

برای مادران بارداری مرکز عالیه

من خودم تو اهواز زندگی می کنم فقط سونوگرافی دکتر جورابیان رو میشناسم خودمم چند بار برای سونوگرافی پیششون رفتم که خیلی راضی بودم آدرسشونم

کیانپارس-خیابان شهریور شرقی-جنب فروشگاه لطیفی اسپرت -مجتمع پزشکی آریان

دکترطهماسبی بریدتواهواز مخصوصاخانمای باردار نه اسنرس بهتون میده الکی نه چیزی ازدیدش پنهون میمونه

تورو خدا اینقدر تبلیغ دکتر طهماسبی یو نکنید انومالی جنسیتو به من گفت دختر ۳۲ هفته خودش گفت پسره خدا به داد بقیه چیزا برسه

2706