2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من دوجا میرم سونو که کامل و دقیق ریز به ریز جواب میده
یکی دکترفرزانه دیده بان هست و یکی دیگه هم دکترمدقالچی
نه باردار نیستم
امروز رفتم سونو پیش دکترمدقالچی متوجه شدم که تنبلی تخمدان دارم
خدایا حواست هست؟! صدای هق هق گریه ام از همان گلویی می اید که تو میگفتی از رگش به من نزدیکتری!!!!   
نه منظمن نمیدونم چی شده
اول میرفتم بیمارستان اریا پیش دکتر فرحناد
بعد سختم شد عوضش کردم میرم پیش مریم شهبازی
نادری پشت سازمان انتقال خون کلینیک پاسارگاد
شما واسه بارداری میرید پیش سارامسیحی؟
خدایا حواست هست؟! صدای هق هق گریه ام از همان گلویی می اید که تو میگفتی از رگش به من نزدیکتری!!!!   
از شهبازی راضی هستی؟من 10 ماه برای بارداری اقدام کردم ولی متاسفانه تا حالا باردار نشدم خودم و همسرم هیچ مشکلی نداریم ولی نمیدونم چرا نمیشه دکتر مسیح میگه استرس نمیذاره باردار بشی شنبه هفته پیش رفتم پیش مسیح سونو روز 13 گفت فولیکول سایز 19 دارم ولی پیش خودم میگم شاید اشتباه گفته باشه.
والانازگل جون ما از بهمن قصد کردیم اما روزای تخمک گذاریم هدر میره
یا خونه نیستم یا شوهرم حال نداره یا یه مصیبتی نازل میکنه خدا
دکتر شهبازی خوبه همه چی رو توضیح میده دقیقه همه حرفاتو ریز ریز گوش میده
خوشم میاد ازش
یکی از بچه های همین جا بهم معرفیش کرد
اونم پلی کیستیک بود اول کیستاشو از بین برد بعد از سه ماه تحت نظر مریم شهبازی باردار شده بود
تازه اون سنش بالا بود
امروز پیشش گریه کردم گفت نترس هنوز سنی نداری ایشالا باردار میشی
بهم دارو داد 1شهریور هم باز میرم سونو بعد میرم پیشش
بچه های سایت میگن دکتر ماندانا محمودی یا نیکبخت یا باور هم خوب هستند نمیدونم بمونم تحت نظر مسیح یا عوضش کنم ایشالله هر چه زودتر باردار میشی آدرس مدقالچی و دکتر شهبازی رو میدی؟چند سالته؟چی بهت داد؟ایشالله برطرف میشه نگران نباش.
ماندانا محمودی خوبه اما نوبت دهیش سخته من حوصلشو ندارم اون دوتاروهم چیزی درموردشون نشنیدم
اگه بتونی بمونی زیرنظرمسیحی که بهتره البته تا خدا نخواد از مسیحی گنده ترش هم کاری نمیتونه بکنه
دکترمدقالچی نادری پشت سازمان انتقال خون کلینیک پاسارگاد
دکتر شهبازی اول نادری بلای داروخانه قدسه
24 سالمه
دگزامتازون داد واسه کوچیکتر شدن تخمدونام که از امشب نصف میخورم
بعد از روز دوشنبه لتروزول و استروژن میخورم
2706