2737
2734
سلام مامانای عزیز.من برای پسر 15 ماهم که خیلی هم بدغذاست و وزنش کمه شیر گیگوز گرفتم.میخواستم ببینم برای وزن گیری بچه غیر از اینکه کالری و چربی غذا هاشو بیشتر کنم چه شیری خوبه بهش بدم ؟شما که از گیگوز استفاده کردین راضی هستین؟یا شیر دیگه ای معرفی میکنین؟
ههههه من شیری که خوردم گیگوز بوده ....نمیدونم چطوره ولی تپلی بودم
ولی به پسرم ب ب لاک میدم
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من ازاول بهش ببلاک دادم الان نزدیک 10ماهشه وزنش خوبه رونموداره
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
عزیزم برای وزن گیری فقط بهش بیومیل بده چون شیر خشک چربی هست

ببلاک برای وزن گیری خوب نیست شیر خوبی هست ولی خوشمزه نیست

بیومیل شیر خوبیه

البته من خودم به پسرم اس ام ای میدادم تا 18 ماهگی شیر عالی هست و خوشمزه ولی خوب چون گرون بود عوضش کردم

البته بیومیل هم دو نوع داره تولید داخل و وارداتی وارداتیش کمی گرونتره
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
گیگوز فرمول خیلی قدیمی داره برای زمان بچگی های خودمونه بهتر که شیر دیگه ای بدی
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
2738

من اول نان 1میدادم دخترم.مشکل هضم داشت گیگوز رو گرفتم. الان خیلی خیلی عالیه و راضیم. دخترمم عالی وزن میگیره.گیگوز مال نستله س که یه شرکت سوییسی ه.،و هم اصالت داره و هم معتبره تو شیر خشک تو دنیا. برندهای دیگه قابل رقابت نیستن باهاش. توصیه من فقط نستله س.  

عزیزم ب نظرم بهتره اپتامیل بهش بدی اپتامیل در حال حاضر بهترین نوع شیرخشکه من ب پسرم دادم خیلی هم راضی ام وزنش عالیه درضمن دارای ایمیونوفورتیس هست ک سیستم ایمنی نی نی رو قوی میکنه