2733
2734
قرارمادرم بیارم تهران.دنبال 1فوق تخصص یادکترخوب داخلی وگوارش درتهران هستم.
هیچ جورخوب نمیشه 1دکترسرشناس هرجاتهران مشناسیدبگین.اشالاهمه مریضاشفابگیرن
خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم
پروفسور رضا ملک زاده

تهران میرداماد .میدان مادر خیابان بهروز.اینم تلفنشه..فکر کنم هفته ای دو روز اونجاست.22258512

: دکترای پزشکی از دانشگاه شیراز

1361: بورد تخصصی داخلی از دانشگاه شیراز

62 ـ 1361: بورد فوق تخصصی گوارش و کبد, بخش گوارش، گروه داخلی، دانشکده پزشکی شیراز

1364: فلوشیب گوارش و کبد، دپارتمان گوارش بیمارستان Royal Free در لندن، انگلستان
عضویت در سازمانهای حرفه?ای

1369 تاکنون: عضو انجمن بین?المللی مطالعات کبدی (IASL)

1373 تاکنون: عضو انجمن متخصصین گوارش آمریکا (AGA)

1375 تاکنون: عضو انجمن گوارش و آندوسکوپی اروپا (EAGE)

1379 تاکنون: عضو انجمن متخصصین آندوسکوپی دستگاه گوارش آمریکا (ASGE)

1370 تاکنون: دبیر انجمن متخصصین گوارش و کبد ایران

1358 تاکنون: عضو سازمان نظام پزشکی ایران

1365 تاکنون: عضو هیئت ممتحنه بورد داخلی

69ـ1365: مشاور شورای پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

71ـ 1369: رئیس هیئت امنای دانشگاههای علوم پزشکی کشور

81ـ1369: نایب رئیس جامعه متخصصین داخلی کشور

1370 تاکنون: رئیس توسعه آموزش عالی غیر انتفاعی خاتم

72ـ1370: عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی

72ـ1379: دبیر شورای آموزش تخصصی پزشکی ایران

74ـ1371: رئیس هیئت امنای فرهنگستان علوم پزشکی کشور

77ـ1372: عضو هیئت امنای دانشگاه علوم پزشکی شیراز

1375: عضو هیئت مؤسس بنیاد صالحان

1375 تاکنون: عضو پیوسته فرهنگستان علوم پزشکی کشور

1379 تاکنون: عضو انجمن پیشرفت علم آمریکا (AAAS)

1383: عضو فرهنگستان علوم جهان سوم (

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دکتردرخشان توی بیمارستان خاتم الانبیا بایدزنگ بزنی وقتشوبگیری
خدایا وقتی ازم گرفتی و بهم بخشیدی ، فهمیدم که معادله زندگی ، نه غصه خوردن برای نداشته هاست و نه شاد بودن برای داشته ها . . .
دکتردرخشان توی بیمارستان خاتم الانبیا بایدزنگ بزنی وقتشوبگیری
خدایا وقتی ازم گرفتی و بهم بخشیدی ، فهمیدم که معادله زندگی ، نه غصه خوردن برای نداشته هاست و نه شاد بودن برای داشته ها . . .
عزیزم دکتر زالی ودکتر دریانی حرف اولو تو گوارش میزنن.

زالی تو بیمارستان مهراد کار میکنه البته اگه وقت بدن!!!!!
تاج از فرق فلک برداشتن جاودان آن تاج برسرداشتن- دربهشت آرزو ره یافتن هرنفس شهدی به ساغر داشتن- روز،درانواع نعمتهاوناز شب، بتی چون ماه دربرداشتن- صبح،از بام جهان چون آفتاب روی گیتی را منور داشتن- شامگه چون ماه رویا آفرین ناز برافلاک واختر داشتن- حشمت وجاه سلیمان یافتن شوکت وفر سکندر داشتن- تاابد دراوج قدرت زیستن ملک هستی را مسخر داشتن- برتو ارزانی که ما را خوشتراست لذت یک لحظه مادرداشتن-
دکتر مرتضی میرسلیم بلوار کشاورز فکر کنم روبروی بیمارستان ساسان تلفنش رو ندارم اما دکتر خوبیه

اسلام ، میخواستم خدمت هرکسی مثل من که مشکل گوارشی داره پیشنهاد کنم که به هیچ وجه پیش دکتر مرتضی میرسلیم نرن چون با اینکه طرز برخوردش خوبه ولی به شدت پول پرسته و هربار که بهش مراجعه کنید کلی داروی اضافه مینویسه و تاکید هم میکنه که از همون داروخونه ای که احتمالا باهاش به قول معروف ساخت و پاخت کرده تهیه کنیدو هربارم دوتا آمپول تقویتی مینویسه که حتما منشیش باید بزنه که یه پولی هم از اون دربیارن. من هیچ نتیجه ای نگرفتم و هرگز هم نه دیگه خودم پیشش میرم و به همه هم میگم چجور آدمیه و همینطور واگذارش میکنم به خدا چون تا الان کلی خرج روی دست من گذاشته بدون هیچ نتیجه ای.

2738
دکتر مرتضی میرسلیم بلوار کشاورز فکر کنم روبروی بیمارستان ساسان تلفنش رو ندارم اما دکتر خوبیه

دکتر میر سلیم افتضاحه هیچی نمیدونه ، هر کی میره هر بیماری داشته باشی الکی چنتا ام آر آی که فقط باید بری بیمارستان گاندی انجان بدی میده چون با تصویر برداری بیمارستان گاندی قرار داد داره و برای هر ام آر آی درصدی بهش پول میدن ، من رفتم پیشش 4 تا ام آر آی الکی برام داد که هیچ ربطی به معده هم نداشت ، ام آر آی کلیه!!!، ام آری آی سینوس!!! و ... خلاصه که خیلی دکتر کار نابلد و بی وجدانیه

اسلام ، میخواستم خدمت هرکسی مثل من که مشکل گوارشی داره پیشنهاد کنم که به هیچ وجه پیش دکتر مرتضی میرس ...

آفرین دقیقن همینه پول پرست و بیسواد ، فقط بلده با منشیش سهیلا مریضای بدبخت و بچاپن