2726
عنوان

مشاوره با مرکز مامایی مهرآسا

| مشاهده متن کامل بحث + 36051 بازدید | 3253 پست

با سلام و خسته نباشید‌ من باردار هستم و در هفته ۲۴ آزمایش WBC دادم که مقدارش ۱۳۲۰۰ بود دکترم گفت جای نگرانی نیست ولی باید دوباره چک بشه امروز هفته ۲۹ هستم مجددا آزمایش دادم که ۱۴۶۰۰ بود خیلی نگرانم به چه معناست ممنون میشم پاسخم رو بدین خیلی نگرانم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام وقت بخیر .من ۲ ماه پیش باید ۶ ام پریود میشدم اما ۱ ام شدم و ماه پیش باید ۱ ام میشدم ۲۵ شدم.امروز ۲۹ امه و من هنوز پریود نشدم.در صورتی که من هر ماه ۵-۶ روز جلوتر میشدم.بی بی چک هم استفاده کردم جواب منفی بود!

2728
سلام من 35 سالمه و بارداری قبلی و سقط نداشتم و اولین بارمه که قصد بارداری دارم. 3/5 ساله که ازدواج ک ...

سلام بهتر بود که  از درمان نازایی استفاده نمیکردید

در هر صورت فیبروم با هورمونهای بارداری افزایش سایز میدهد و همین اتفاق افتاده و متاسفانه کوچک کردن ان به این راحتی نیست

شما با توجه به سنتون وقت داشتید 6 ماه بدون هیچ دارویی اقدام کنید

نوع فیبروم شما اگر ساب موکوس باشد میتونه در بارداری تداخل ایجاد کنه اما انواع دیگر اون مشکلی برای بارداری ندارن

سلام من هفته ۹ بارداری هستم، دو روزه که ترشح قهوه ای رنگ دارم، دکتر برام شیاف نوشته امروز ۲ تا استفا ...

سلام همیشه لکه بینی نشانه سقط نیست اما به هر حال به پزشکتون و نحوه تجویز اون اعتماد کنید

دوری از استرس و مایعات درمانی کمک کننده  است.

سلام.من سوزش داشتم رفتم پیش پزشک واسم قرص سپروفلوکساسین 500 تجویز کرد بعد از دروره نه تنها مشکلم حل ...

سلام شما به این دارو حساسیت داده اید و بهتر است استفاده نکنید

اگر سوزش ادرار داشتید اول آزمایش ادرار اگر تایید شد که عفونت دارید بعد درمان انجام شود

من چند وقته عادت ماهیانم عقب می افته الان چند وقته کلانمیشم تا دارو نخورم.سونودادم گفت که فولیکول ری ...

سلام با این دارو وزن کم میکنید بهتره ورزش هم کنید و رژِیم غذایی هم داشته باشید

با سلام و خسته نباشید‌ من باردار هستم و در هفته ۲۴ آزمایش WBC دادم که مقدارش ۱۳۲۰۰ بود دکترم گفت جای ...

سلام در بارداری همیشه یک افزایش جزیی در WBC داریم اما جهت اطمینان باید عفونت داخل بدن رد بشه توسط پزشک

سلام وقت بخیر .من ۲ ماه پیش باید ۶ ام پریود میشدم اما ۱ ام شدم و ماه پیش باید ۱ ام میشدم ۲۵ شدم.امرو ...

سلام تغییر فصل خیلی تاثیر داره

مهم اینه که ماهی یکبار پریود بشید

سلام خسته نباشید.من ۲۱ سالمه.یک سال عقدو دوسال عروسی کردم.یعنی سه سال که رابطه جنسیم شروع شده.و از همون اول پیش گیری طبیعی داشتیم. فقط سالی یه بار یه قرص اورژانسی خوردم.اخرین بار پارسال بهار یه دونه خوردم.و پاییز برای ازمایشای قبل بارداری اقدام کردم.و شکر خدا نه تیرویید دارم .هم پاپمسیر دادم مشکلی نبود.هم سونو دادم فقط گفتن یه کیست کوچیک دارید که به دکترتون بگید ایانیازی هست برای سونو دوباره یا با پریود رفع میشه.ولی گفتن رحمتون عالیه برای بارداری مشکلی ندارید‌.و من فروردین اقدام کردم برای بارداری.باید ۲۸ فروردین پریود میشدم که نشدم و ۱ اردبیهشت تا دوروز لک بینی داشتم و روز سوم خون بیشتری میومد.امروز روز چهارم فقط بازم لکه.من فکرکردم علائم لانه گزینی.نمیدونم پریود یا برای حاملگی‌.من خیلی استرس گرفتم که چرا حامله نشدم.توروخدا لطفا راهنمایی کنید😔  

سلام خسته نباشید احتمال هست در اثر بد خوابیدن، یا توی خواب بند ناف دور گردن جنین بپیچه، من از دیشب این ترس باهامه، ولی الان یه چیز شیرین خوردم ورجه ورجه رو حس میکنم

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
2706