2737
2734
عنوان

مشاوره با مرکز مامایی مهرآسا

| مشاهده متن کامل بحث + 36054 بازدید | 3253 پست
چرا تو عکس هست اما تو جواب سونو نزده من و از نگرانی درارید لطفا

سلام سونوگرافیست اصلا نباید در مورد موضوعی که میبینه نظر بده ایشون فقط باید گزارش بدن نه اینکه تفسیر کنن

پس استرسو از خودتون دور کنید 

همچنین ضربان قلب هم مشکلی ندارد و در رنج نرمال است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید من از دیروز یه کوچولو خارش دارم اما از داخل نیست همین قسمت بیرونیه وباردارم میشه توی محلول جو ...

سلام نشستن طولانی مدت توصیه نمیشود

اگر فقط بیرون است روی آن قسمتمایع را اسپری کنید 

با سلام و خسته نباشید خدمت شما من از سه سال پیش دچار تبخال تناسلی تیپ یک شدم، و با مراجعه به پزشک ب ...

سلام با توجه به توضیحات شما احتمال دارد جوش ناشی از فولیکول مو باشد که معمولا تا درمان قطعی مدام چرکی شده و بعد تخلیه میشود 

اما در هر صورت حتما باید معاینه شوید تا بقیه عفونتها رد شوند

2728
سلام بله تنبلی تخمدان معمولا ژنتیکیه و احتمال بازگشت وجود دارد با پریود شدن فولیکولها از بین می رون ...

سلام ممنونم از راهنماییتون آزمایش اسپرم برای همسرم هم انجام شده بار اول ۲۸ درصد اسپرم داشته و بار دوم یک آزمایش اسپرم تخصصی انجام شد که نتیجش نرمال صفر و غیرنرمال صددرصد بود و نوشته بدلیل نامساعد بودن نمونه یکی از آزمایش ها را نتوانستند انجام بدهند حالا مشخصه هم تنبلی تخمدان من وهم اسپرم شوهرم مشکل دارد یک مورد دیگه که خیلی نگرانم من ۳ سال اول ازدواجم پیشگیری داشتم اما فقط با قرص لوونرژسترون که بعد از مصرف بی رویه تنبلی تخمدان گرفتم و چاق شدم و سینه هام دردناک شدند  آیا مصرف زیاد این قرص ممکنه باعث نازایی همیشگی من شده باشه؟ حتی میترسم دچار سرطانم کنه 

لطفا برای برآورده شدن حاجات منم یک صلوات بفرستید حین دعا و نیایش به یاد منم باشید التماس دعا
سلام با توجه به توضیحات شما احتمال دارد جوش ناشی از فولیکول مو باشد که معمولا تا درمان قطعی مدام چرک ...

یک مورد دیگه اینکه من همیشه پریودام منظم بود و بارها سونو دادم همیشه تخمدانام سالم بود بعد از خوردن بی رویه لوونرژسترون کلی بیماری پیدا کردم  یک مدتی خیلی هم استرس و اضطراب داشتم الان رفع شده ولی نمیدونم آیا ممکنه عقیم شده باشم و داخل سینه هم فیبروکیستیک شدم که گفتن ۶ ماه یکبار با سونو تحت نظر باشم الان ۲ ساله متفورمین و روزی نصف قزص تیروئید مصرف میکنم نمیدونم البته بتجویز متخصص نازایی مصرف میکنم پرولاکتینم بالا بود و تیروئیدم مرزی این دوسال وزنم ده کیلو بااین قرصا کم شده اما هنوزم اضافه وزن ۲۰ کیلو دارم اما ایا مصرف زیاد این قرصا عوارض بدتری بهم منتقل نمیکنه در کل موندم توش باید چیکار کنم 

لطفا برای برآورده شدن حاجات منم یک صلوات بفرستید حین دعا و نیایش به یاد منم باشید التماس دعا

سلام مشاور عزیز من هشت هفته و هفت روزمه سوالی داشتم ازتون من وقتی ادرار میکنم همراهش ترشح ببخشید خلطی دارم خیلی کمه من امپول پرژسترونم میزنم به جای شیافت الان نگرانم کرده ممکنه علاعم سقط باشه 

فندق کوچولوی من قوی باش مامان منتظرته خیلی دوست دارم   

خارش و سوزش هم ندارم و این ترشحات را از دیروز دیدم تو ادرارم ممکنه به خاطر قرص آهن باشه که بهم داده با امپول پرژسترون خیلی خیلی نگرانم کرده 

فندق کوچولوی من قوی باش مامان منتظرته خیلی دوست دارم   
2738

سلام و خسته نباشید

آیا در دوره قاعدگی هم احتمال بارداری هس?

من الان پریود هستم ولی نمیدونم چرا کسل هستم و حالت تهوع دارم هیچ وقت در زمان پریودی این علائمو نداشتم

جالب تر از همه اینه که اصلا دل درد ندارم درصورتیکه همیشه دل درد داشتم

یعنی امکان داره باردار باشم ?

شرایط بارداری ندارم نمیخوام الان باردار باشم

سلام

امکان داره دخول انجام بشه ولی منی ریخته نشه داخل واژن بازم باردار شد?

من یه جایی خوندم پیشاب برای اولین انزال توی همون رابطه باعث بارداری نمیشه ولی برای انزال دوم امکان بارداری هس 

درسته?

سلام و خسته نباشید آیا در دوره قاعدگی هم احتمال بارداری هس? من الان پریود هستم ولی نمیدونم چرا ...

توروخدا جواب بدین دارم از نگرانی میمیرم 5ماه بیشتر نیس از ازدواجم میگذره

یک مورد دیگه اینکه من همیشه پریودام منظم بود و بارها سونو دادم همیشه تخمدانام سالم بود بعد از خوردن ...

عزیزم اول وزن کم کنید با ورزش و رژیم غذایی

قرصهای تیروئید و مت مورفین به کاهش وزن شما کمک می کند

2706