2726
عنوان

مشاوره با مرکز مامایی مهرآسا

| مشاهده متن کامل بحث + 36051 بازدید | 3253 پست

سلام خسته نباشین یه سوالی داشتم من از ۱۲پریود سینه هام شروع میکنه به درد کردن تا وقتی که پریود میشم این دردها ادامه داره الان ۵یا۶ماهه که اینجورمیشه قبلا نزدیک  پریود درد میکرد مشکل میتونه از چی باشه دردهاشون واقعا طاقت فرساهست خیلی نگرانم ممنون میشم که جواب بدین

امیدوارم...همین روزا یه اتفاق خوب تو زندگیتون بیفته که از ته دل داد بزنیدخدایا شکرت...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام تمامی تستها احتمال نتایج کاذب دارند اما میتوانید به نتیجه آمنیوسنتز امیدوار باشید احتمال خطای خ ...

سلام از راهنمایی و پاسخ دهیتون کمال تشکرو دارم 

جواب امینوسنتزم امد ودخترم سالم بود 

سونو انومالی هم خوب ونرمال بوده 

عدد انتی من یک بوده 

بنظر شما اکو قلب جنین لازم است واز چن هفتگی تا چن هفتگی میرن برا اکو قلب جنین 

ایا بازم باید برای جواب غربالگری نگران چیزی باشم وپیگیری دیگری وازمایشی لازم است 

ممنون 

سلام خسته نباشید من باردار هستم و هفته۲۷ بارداری هستم امروز (با عرض پوزش) بعداز خشک کردن خودم متوجه لک صورتی خیلی کم رنگ شدم الان واقعا نگرانم  و دچار استرس شدم میشه بگید چیکار کنم و این که من استراحت مطلق هستم میشه راهنماییم کنید ممنون میشم

2728
سلام از راهنمایی شما بسیار ممنونم  راهی برای تشخیص بیماری های روانی در جنین هست چون در اقوام د ...

سلام متاسفانه در سونوها و آزمایش ها مشخص نمیشه

از نظر آناتومیکی قابل تشخیص است اما از نظر عملکردی خیر

موارد ژنتیکی قابل تشخیص است

سلام خسته نباشین یه سوالی داشتم من از ۱۲پریود سینه هام شروع میکنه به درد کردن تا وقتی که پریود میشم ...

سلام در صورتی که معاینه سینه ماهیانه انجام شده و اگر سن بالای 35 دارید سونو انجام داده اید و همه چیز نرمال بوده است این دردها مربوط به مسائل عصبی و یا شاید عضلانی باشد ماساژ را امتحان کنید و تکنیکهای ریلکسیشن

سلام از راهنمایی و پاسخ دهیتون کمال تشکرو دارم  جواب امینوسنتزم امد ودخترم سالم بود  سون ...

سلام خداروشکر تبریک میگم

پیگیری دیگری برای غربالگری نیاز نیست با توجه به ان تی یک هم اکو توصیه نمی شود مگر به دستور پزشکتون

اگر سابقه خانوادگی بیماری قلبی دارید میتونید اکو قلب جنین را از هفته 20 به بعد انجام دهید 

واقعا؟من شوهرم مشروب استفاده میکنن  منم تواقدامم ینی امکان داره ک اسپرما تنبل باشن یاب جنین اسی ...

سلام مصرف طولانی مدت تاثیر بدتری دارد تا یک بار مصرف

در هر صورت زمان تصمیم به بارداری مشروب کاملا کنار گذاشته شود

سلام مصرف طولانی مدت تاثیر بدتری دارد تا یک بار مصرف در هر صورت زمان تصمیم به بارداری مشروب کاملا ک ...

سلام. من در ۹شهریور از دوره پریودی پاک شدم، و دوروز بعذش مجبور به مصرف قرص اورژانسی شدم. و باز در ۱۶ شهریور پریود شدم. جلوگیریم طبیعیه‌ حالا دیشب رابطه حفاظت نشده داشتم. لطفا کمکم کنید و بگید چکارکنم، میدونم کار بدی میکنم ولی تقریبا هیچ روشی بهم نمیسازه. 

الان باید قرص بخورم باز؟ اصلا تاثیر داره؟؟

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab

سلام من ۲۷ تیرماه اولین روز پریودم بود در۲مرداد آخرین روز پریودم ای یو دی میرنا گذاشتم و از روز۶ تا ۹ شهریور رابطه داشتم واز روش جلوگیری دیگه ای استفاده نکردم واز ۱۵ شهریور پریودم با چند روز لکه بینی سپس ۴۵ روز پریود بودم یکماه پیش متوجه شدم ویار شدید به ترشیجات دارم و غذاهاییکه تا الان متنفر بودم بعد خستگی شدید که حتی بزور نتونستم به باشگاه برم و هرروز حالت تهوع دارم بخصوص صبحها و تا دو هفته پیش آزمایش خون هورمونی دادم جوابش منفی بود وحتی امروزصبح بی بی چکم منفی بود مطمعنم باردارم ولی بشدت اعصابم بهم ریخته که جوابم منفیه و طاقت ندارم تا چند روز دیگه صبر کنم در ضمن تو بارداری های قبلیم همیشه در ماه اول حاملگی پریودم میشدم با چه آزمایشی به بارداریم مطمعن بشم؟؟؟؟؟

سلام. من در ۹شهریور از دوره پریودی پاک شدم، و دوروز بعذش مجبور به مصرف قرص اورژانسی شدم. و باز در ۱۶ ...

سلام شما مجاز هستید در هر سیکل تنها یک بار از روش اورزانسی استفاده کنید

وقتی پریود شدید سیکل کوتاه شده به علت مصرف قرص

پس دوباره استفاده کنید

سلام من ۲۷ تیرماه اولین روز پریودم بود در۲مرداد آخرین روز پریودم ای یو دی میرنا گذاشتم و از روز۶ تا ...

سلام تمام علائم که گفتید احتمالیه

تنها تست قطعی همان آزمایش تیتر بتا می باشد که اگر منفی است پس قطعا باردار نیستید

2706