2733
2734
عنوان

مشاوره با مرکز مامایی مهرآسا

| مشاهده متن کامل بحث + 36054 بازدید | 3253 پست
سلام همین خانومی هستم چن روز پیش درباره سرکلاژ و پساری سوال پرسیدم ازتون ...من چن روز پساری گذاشتم د ...

عزیزم بیشترین عارضه پساری همان عفونته

به نظر من سونو واژینال بده که قطعا کوتاه بودن ان مشخص بشه اگر با واژینال هم کوتاه بود دیگه مجبورید پساری استفاده کنید

سلام ميشه كمكمم كنيد من ١٧ تير بايد پريود مي شدم نشدم،امروز ٢١ تير لكه هاي خيلي كوچولو دارم به رنگ صورتي يعني دارم پريود ميشم!؟؟؟؟. يا مي تونه چيز ديگه اي باشه؟؟؟بي بي چك هم امروز صبح گذاشتم منفي بود،،،دارم از ناراحتي ميميرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ميشه كمكمم كنيد من ١٧ تير بايد پريود مي شدم نشدم،امروز ٢١ تير لكه هاي خيلي كوچولو دارم به رنگ ص ...

سلام نگران نباشید گاهی تغییر شرایط آب و هوا (گرمای زیاد یا سرمای زیاد) بر روی هورمونها تاثیر می گذارد در صورتی که یک سیکل اتفاق بیفتد مشکلی نیست تا 27 صبر کنید در صورت عدم پریود و تست مجدد بی بی چک میتونید آمپول بزنید

با سلام

بنده باردار هستم و ۱۱ هفته و ۵ روزم است، امروز صبح جواب آزمایشم گرفتم متوجه شدم عفونت ادراری دارم، درد ناحیه کمر و زیر دل هم دارم حتی بیشتر وقتها تخمدانهای سمت چپ هم درد میکنه، ممکنه از عفونت باشه؟ و چه قرصی پیشنهاد میکنید مصرف کنم؟ چون یک هفته دیگه نوبت دکتر دارم

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم
2731
با سلام بنده باردار هستم و ۱۱ هفته و ۵ روزم است، امروز صبح جواب آزمایشم گرفتم متوجه شدم عفونت ادرار ...

سلام تجویز دارو  توسط پزشک انجام میشه اما از اونجایی که عفونت ادراری در بارداری خیلی شایع است چند توصیه مهم را در نظر بگیرید

حتما خودتون را بعد از دستشویی خشک کنید ترجیحا با سشوار

مایعات زیاد بخورید

میوه جات اسیدی بخورید بخصوص بری ها مثل آلبالو( هرچیز ترش)

سلام من بیست وسه روزتاخیرپریودی دارم سرگیجه وسردرددارم بعضی روزها پنج تابی بی چکم مثبت نشون دادبعدش رفتم ازمایش بتامنفی نشون داد.17 روزگذشته بود.بیست و سهروز تاخیر باز بی بی چک زدم منفی شد.هنوزم پریودنشدم ایاباردارم اکثرعلایم بارداری رادارم

سلام خسته نباشید ۲۲هفته و ۴روزمه تو ۱۸ هفته طول سرویکسم ۲۷بود پساری گذاشتم تا دیروز رفتم واسه بررسی طول سرویکس شده ۲۰میل یعنی تو ۴هفته ۷میل امد پایین... ده روز  ی بار امپول پرولوتن میزدم الان دیگ شده هفته ی دونه شیافم روزی یه دونه استفاده میکنم روزی سه تام ایزوپرین میخورم استراحتم میکنم ....میخواستم بدونم یعنی میتونم حداقل تا ۲۹ ۳۰ نگه دارم بعد بزارن تو دستگاه خیلی ناراحتم ....این طول سرویکس ب چن برسه خطرناکه دردزایمان میگیره ؟

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
سلام خسته نباشید ۲۲هفته و ۴روزمه تو ۱۸ هفته طول سرویکسم ۲۷بود پساری گذاشتم تا دیروز رفتم واسه بررسی ...

خیلی ناامیدم توروخدا راهنماییم کنید هفته ها ۲۳ تا ۲۷خیلی خطرناکه با طول سرویکس ۲۰میل این هفته هارو میتونم بگذرونم 

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
2738

سلام خسته نباشین.من حدود ۲۰ روز پیش لکه پریودی داشتم .کم و بیش.و شبها سر درد و گاهی سر گیجه.حالا چند روزه که خونریزی دارم و شدید هست حدود ۳ روز هست شدید شده؟ایا غیر طبیعی هست؟میتونم دارویی مصرف کنم قطع شه چون خیلی بی حالم کرده.

سلام...من ۲۸ خرداد اخرین پریودیم بود و ۸ ام تیر آزادی داشتم... آزمایش خون دادم جوابم مثبت بود ولی دیروز لک قهوه ای رو شرتم دیدم و امروز صبح هم خونریزی داشتم و بعد از چند دیقه خونریزی قطع شد... خواستم بدونم بچم رد شده یا نشونه چیزای دیگس؟؟

سلام خسته نباشید ۲۲هفته و ۴روزمه تو ۱۸ هفته طول سرویکسم ۲۷بود پساری گذاشتم تا دیروز رفتم واسه بررسی ...

ببخشید ی سوال دیگم داشتم اینک الان چن روز من تو واژنم احساس لگد میکنم انگار ی چیزی هی مثل حباب میترکه ممکنه امده باشه پایین یا عادیه ؟

سلام من ۹هفته بار دارم دوهفته درد کمر وشکم دارم سنو هم دادم میگه پشت جفت جنین خونریزی کرده  میخوام سقط کنم خیلی داروی گیاهی خوردم اما هیچ خونریزی و لک بینی ندارم خواهش میکنم التماستو میکنم کمکم کنید ک چ کاری انجام بدم ک جنین سقط بشه  تو خونه نمیخوام برم بیمارستان

سلام من ۹هفته بار دارم دوهفته درد کمر وشکم دارم سنو هم دادم میگه پشت جفت جنین خونریزی کرده  میخوام سقط کنم خیلی داروی گیاهی خوردم اما هیچ خونریزی و لک بینی ندارم خواهش میکنم التماستو میکنم کمکم کنید ک چ کاری انجام بدم ک جنین سقط بشه  تو خونه نمیخوام برم بیمارستان

سلام من بیست وسه روزتاخیرپریودی دارم سرگیجه وسردرددارم بعضی روزها پنج تابی بی چکم مثبت نشون دادبعدش ...

سلام در صورتی که پریود منظمی داشتید آزمایش خون تعیین کننده اسلی است

اما اگر پریودی نامنظم داشیتید تکرار آزمایش خون لازم است

ترانه جان آیا سونوی واژینال طول سرویکس شما را مشخص می کند یا شکمی؟

اگر شکمی است حتما واژینال انجام دهید

عزیزم ناامید نباش بله میتونید  بارداری را سپری کنید

با استراحت و دارو میتونید 

فقط امیدوار باشید

استرس و ناامیدی را از خودتون دور کنید

به اتفاقات خوب فکر کنید

2706