2733
2734
عنوان

شیرازیای عزیز

| مشاهده متن کامل بحث + 3554 بازدید | 129 پست
لی لی جان توضیحاتت عالی بود
دخمل بلا تنکیو بابت لینک تاپیک
منم خدا بخواد اردیبهشت مسافرم دوست داشتم ببینم چجوری میشه برنامه ریزی کرد تو 4-5 روز جاهای خوبو دید البته اولویت اولمون تخت جمشید و اطرافش
به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام لی لی جونم.. آره اومدیم.. خیلی خوش گذشت.. خیلی شهره باصفاو سرسبزیه.. آرامگاه حافظ و سعدی.باغ جهان نما.باغ دلگشا.ارگ کریمخانی.حمام وکیل.شاه چراغ.تخت جمشید اینا رفتیم دیدیم.. واسه غذا هم شاندیز.کباب ترکی همبر110.کباب شاطر عباس.پیتزا ایرانویچ رفتیم. شاندیز واقعا غذاش حرف نداشت.کباب شاطر عباس هم که عالی بود.. آش کارده هم خوردیم.. بابابستنی هم رفتیم.. مراکز خریدم زیتون.حافظ.خلیج فارس رفتیم.. ممنون از راهنماییت عزیزم اتفاقا میخواستم بیام ازت تشکر ویزه کنم مرسیییییییییی
سلام خانومای گل. من مشهد زندگی می کنم. برای سفر دارم می یام شیراز. ممنون از این همه اطلاعات خوبی که برای گشت گذاشتین. همش رو پرینت کردم. برای اسکان مهمانسرای علوم پزشکی رو رزرو کردم از محل کارم ولی کلا سرویس هاش مشترکه. دوست ندارم. ترجیح میدم سوئیت بگیرم. میشه لطفا راهنماییم کنید؟ آیا کسی هست که برای 2 نفر از دوشنبه تا 5شنبه اجاره بده؟
ساناز چه جالب منم از مشهد داره میرم شیراز این هفته کلی از این تاپیک اطلاعات خوب گرفتم ایشالا به هر دومون خوش بگذره ما هم فعلا بی خانمان هستیم هنوز اداره جا رو برامون اوکی نکرده
به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
2738
خواهش میکنم سوگند جون .. خدا رو شکر که بهتون خوش گذشته ...

سلام خانمی

تواین تاپیک خوندم اهل شیرازی

میخاستم بدونم خانه دوطبقه یایک هتل یاسویت قیمت مناسب سراغ نداریداحتمالاعید4تاخانواده هستیم بخواهیم بیاییم شیرازیاخانه یی که تعدادخوابش زیادباشه