2733
2734
عنوان

شیرازیای عزیز

3554 بازدید | 129 پست
سلام دوستان من واسه عید میخوام بیام شیراز تا حالا هم نیومدم اولین بارمه میام مسافرت شیراز
میخواستم بدونم
این مکانهای دیدنی شیراز آدرس دقیقشون کجاست؟
کدوماشون بهم نزدیکه و میشه یه دفعه رفت باهم دید؟
کدوماشون واقعا ارزش رفتن و دیدنیه؟
کلا چطوری برنامه ریزی کنم مثلا روز اول کجا برم روز دوم کجا روز سوم...........
بیشتر واسه جاهای دیدنی میخوام بیام شیراز
ممنون میشم راهنماییم کنید

5روز هستیم احتمالا شایدم کمتر

دوست دارم جاهای دیدنی رو ببینم از وقتم نهایت استفاده رو بکنم

ولی نمیدونم چطور برنامه ریزی کنم که هر روز صبحو عصر کجا بریم چون با برنامه ریزی بریم خیلی بهتره واسه همین از شماها شیرازیای عزیز کمک میخوام
سعدیه
حافظیه
باغ ارم
باغ عفیف آباد
دروازه قرآن
نارنجستان قوام
باغ ارم
بازار وکیل
ارگ
حمام وکیل
شاه چراغ
تخت جمشید
زندان وکیل
باغ جهان نما
خانه منوچهری
خانه زینت الملوک
خواجو کرمانی
باغ دلگشا
ارگ کریمخان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه به من باشه اردیبهشت میرم شیراز هم هوا بهتره هم خوشکلتره
وإِن یَکادُ الّذینَ کَفَروا لَیُزلِقونَکَ بِأَبصارِهِم لَمّا سَمِعُوا الذِّکرَ و یَقولونَ إِنَّهُ لَمَجنونٌ * و مَا هُوَ إِلاّ ذِکرٌ لِلعالَمین / خدایاپسرم به تو میسپارم
هیچکدومش دور نیست
وإِن یَکادُ الّذینَ کَفَروا لَیُزلِقونَکَ بِأَبصارِهِم لَمّا سَمِعُوا الذِّکرَ و یَقولونَ إِنَّهُ لَمَجنونٌ * و مَا هُوَ إِلاّ ذِکرٌ لِلعالَمین / خدایاپسرم به تو میسپارم
2738
شیراز عید وحشتناک شلوغه،جاهای دیدنیش انقدر شلوغه که آدم حالت تهوع میگیره،ما که تو شیرازیم عید فرار میکنیم
در هیاهوی زندگی دریافتم چه دویدن هایی که فقط پاهایم را از من گرفت در حالیکه گویی ایستاده بودم ! چه غصه هایی که فقط به سپیدی مویم حاصل شد در حالیکه قصه کودکانه اى بیش نبود ! دریافتم کسی هست که اگر بخواهد میشود و اگر نخواهد نمی شود ! به همین سادگی …
سلام
رستوران هفت خوان بلوار ابولکلام ...تقریبا همون ورودی شیرازه
ساندویچ 110 خیابون انوری کباب ترکی خوبی داره
غذاهای صوفی رو من دوس ندارم
من و خداوند هر روز صبح فراموش می کنیم.او خطاهای من را و من لطف او را...
2706