2737
2734
عنوان

دلم گرفته ازشون

7 بازدید | 16 پست
زنگ زدم به مامانم کلی گریه کردم که چرا هواسشون به من نیست ولم کردن من بچم سه ماهشه شبا تا صبح بیداره ناراحتی اعصاب گرفتم یکیشن نیست بگه بابا گناه داره یک شب ما بریم بچشو نگه داریم همش دارم با شوهرم دعوا میکنم اعصاب برام نمونده با خواهرم توی یه کپچه هستیمولی اصلا کمکم نمیکنه الان ۱۰ روزه که اصلا بهم سر هم نزده من ۲۰ رپز پیش خودم گفتم ناهاذ بیاین اینجا حالا به جای اینکه رودتر بیاد کمکو کنه چون با وجود بچه سخته غذا درست کردن گفت من میخوابم ساعت دو موقع ناهارمیام بعدم اومدن ناهار خوردن دنیایی ظرف برای من گذاست و رفت خوب این جه جورخواهریه
واااای این چه خواهر بی فکریه
چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حداقل ظرفهاشو میشست
چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون
واای حق داری ازشون ناراحت باشی...یعنی چی اخه!نزدیکت باشندو کمکت نکنن!!!! منم دست تنها بودم و دقیقا اعصاب خوردیهای تو رو داشتم,بچم کولیکی و رفلاکسی بود...ولی چون خانوادم نزدیکم نبودن توقعی هم ازشون نداشتم. ولی شما...😕
2738
2706