1600
1480
پسر من انحراف مخفی داره
این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1522
والا ,بچه خواهر شوهر ,خواهر شوهرم ,تو ۴سالگی متوجه شدن چشمش خیلی ضعیفه ۴بود شماره چشمش ,الان ۷سالشه ,خواهر شوهرم گفت که بهتر شده
هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
مامان پاییز پسر من دوسالگی انحراف مخفیش شروع شد، سنجش بردم ارجاع دادن به اپتومتریست، دکترش گفت باید چشم سالمشو شش ماه ببندم، اینکارو که کردیم بدتر شد، وقتی بردم دکتر ببینه خودش اعتراف کرد اشتباه کرده و پسرم تنبلی نداشته،فرستاد واسه جراح اونم گفته شش سال تمام بیارین عمل
این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔
اگه تنبلیه با بستن چشم سالم خوب میشه و فقط حوصله میخواد
آره پسر منم خفیف آستیگماته و اون باعث میشه اگه گوشه بالا رو نگاه کنه خفیف انحراف پیدا کنه، ولی کسی متوجه نمیشه
8
سلام. پسر من ۳سال و سه ماهشه. ی سالی میشه متوجه شدیم چشم چپش گاهی بسمت داخل انحراف پیدا میکنه. دکتر شهر خودمون گفت روزی ۴ساعت چشم سالم رو ببندید تنبل نشه ولی در اولین فرصت ببرید تهران معاینه دقیق تر و کامل تر بشه،
شهریور نوبت گرفتیم کلینیک نور تهران انحراف تشخیص داد با زمینه ارثی که نمی دونیم از کی رسیده !!عینک داد و اینکه روزی دو ساعت هر روز ی چشمش رو ببیندیم و هر ۶ماه باید ببریم معاینه شماره عینک پایین و پایین تر میاد تا درمان شه به امید خدا...
1563
1578