2737
2734
عنوان

وقتی بی حجابی......

4941 بازدید | 93 پست
مرد گفت : وقتی بی حجابی، انتظار امنیت نداشته باش! گفتم چرا !؟ گفت : دخترِ بی حجاب در کوچه و خیابان مانند گوشتی در دریاست مگر میشود گوشتی بدون محافظ در دریا رها باشد ، و انتظار بلعیده شدن توسط کوسه نداشته باشد ؟‌! - هیچ نگفتم تنها به قدرت تفکرش که از کار افتاده بود خندیدم ! تنها به حرف های تکراری به عقاید و توهینی که به خود و همجنس هایش می کرد خندیدم ! به خود می گفت کوسه ! به خود میگفت درنده؛ وحشی؛ خود را جانداری می پنداشت که برده ی غریزه ی خویش است... جانداری که قدرت تفکر ندارد !!! جانداری که با دیدن دو تار مو، خوی درندگیش اوج می یابد!! و من از تمام معلم های دینی متنفر گشتم که مغز ها را شستند!! که مردها را گرگ ، و زنها را طعمه نامیدند!!! و همه ی ما اینها را باور کردیم ، فارغ از اینکه ما حیوان نبودیم ! فارغ از اینکه غریزه ، فرمانروای موجودیت مان نبود ! و چه گوسفند وار به دنبال پوشش و پنهان شدن برای رهایی از دست گرگان بودیم... چه توهین ها که به هردو جنس واردشد ... و آن را عفت نامیدند... | @BlaaCk_Art |
من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
2706