1874
2079
عنوان

وقتی بی حجابی......

2124 بازدید | 89 پست
مرد گفت : وقتی بی حجابی، انتظار امنیت نداشته باش! گفتم چرا !؟ گفت : دخترِ بی حجاب در کوچه و خیابان مانند گوشتی در دریاست مگر میشود گوشتی بدون محافظ در دریا رها باشد ، و انتظار بلعیده شدن توسط کوسه نداشته باشد ؟‌! - هیچ نگفتم تنها به قدرت تفکرش که از کار افتاده بود خندیدم ! تنها به حرف های تکراری به عقاید و توهینی که به خود و همجنس هایش می کرد خندیدم ! به خود می گفت کوسه ! به خود میگفت درنده؛ وحشی؛ خود را جانداری می پنداشت که برده ی غریزه ی خویش است... جانداری که قدرت تفکر ندارد !!! جانداری که با دیدن دو تار مو، خوی درندگیش اوج می یابد!! و من از تمام معلم های دینی متنفر گشتم که مغز ها را شستند!! که مردها را گرگ ، و زنها را طعمه نامیدند!!! و همه ی ما اینها را باور کردیم ، فارغ از اینکه ما حیوان نبودیم ! فارغ از اینکه غریزه ، فرمانروای موجودیت مان نبود ! و چه گوسفند وار به دنبال پوشش و پنهان شدن برای رهایی از دست گرگان بودیم... چه توهین ها که به هردو جنس واردشد ... و آن را عفت نامیدند... | @BlaaCk_Art |
من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077
2050
2104
نرگس جون با احترام به شخص شما ولی این حرفا فقط واسه گول زدن خودمونه.
مردا یه زحمت بکشن سر لامصبشونو‌بندازن پایین و‌مث پنکه تو خیابون نچرخوننش
زناهم مجبور نیستن کارتن پوش بیان بیرون که امن باشن.
2051