2703
2553
عنوان

بیمار شفا یافته

| مشاهده متن کامل بحث + 50991 بازدید | 203 پست
بابایی امروز میرم غربالگری ااز خدا بخواه نی نی م صحیح و سالم باشه و پسر باشه و شکل خودت اسم خودتم قراره بذارم واسش نفسم دعاااااکن بابایی . اسم دختر اصلا انتخابم نکردم بابایی مامانم دلش میخواد نینی پسر باشه. عکستو گذاشتم پروفایل گوشیم که همش چشمم بخوره بهت و نی نی بشه شکل خودت نازه من .فرشته مهربونیااااااااااااااااااااااااااام. دلم برات تنگ شده قربون پاهات برم فدای چشمای نازت بشم
شفای فرشته مهربونیام رو که نگرفتم میشه حالا برای شادیش صلوات بفرستید!!!!!!!!!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
بابا اصلا هیچی از مریضیش نمیدونست هیچی وقتی فوت شد بغلش کردم تو گوشش گفم بابا منو ببخش تو سرطان داشتیییییییییییییییییییییی
شفای فرشته مهربونیام رو که نگرفتم میشه حالا برای شادیش صلوات بفرستید!!!!!!!!!!!!
عزیزم غصه نخوراون رفت جایی که شایدخیلی بهترازاینجابراش باشه....برای آرامشش قرآن بخون...باسختی هایی که این دنیاکشید...اطمینان دارم الان آرامش داره
مردمن دستانت که مال من باشد،هیچ دستی مرادست کم نمیگیرد/ عشقم روزت مبااااااااارک*
2714
غزل دیونم کردی جوری که تو رختخواب همینجوری دارم هق هق میزنم بمیرم براات خدا نصیب هیچکس نکنه خدا پدرتو بیامرزه عزیزم واقعا دارم خفه میشم دلم برای بابام تنگ شد یخورده بابام بداخلاق اما بابامه بازم قربونش برم
دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)
غزل عزیز.... خیلی دلم شکست از خوندن غم هات و کلی اشک ریختم از ته دل ..... خدا رحمتشون کنه، انشالله خاکشون بقای عمر شما و عزیزان دلت باشه......
Always believe that something wonderful is going to happen
نانای عزیز ببخشید که ناراحتت کردم خودمم همیشه کناز همه خنده هام غم هست هروقت یکم میخندم بعدش بغضم میگیره چون دیگه بابام نیست ، بابام نیست که تو خنده هام باشه که بغلم کنه که نازمو بکشه . ایشالا خدا پدرتو واست حفظ کنه . خیلی قدرشو بدون خییییییییییییلیییییییییییییییی. من شوهرم خیلی مهربونه اما گاهی وقتا بازم میگم اگه بابا الان بود بازم محسن جرات نمیکرد اینجوری بگه یا اینجوری کنه با اینکه نهایت کاری که شوهرم تاحالا کرده اخم بوده اما من لوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسم
چهارشنبه رفتم غربالگری بابای نی نی سالمه خداروشکر اما جنسیتش مشخص نشد بابای خوشگلم دورت بگردم. خیلی خوبه که میای بخوابم . خوبه هنوز تو خواب دارمت خوبه که تو خواب میتونم بغلت کنم قلقلکت بدم این خیلی خوبه . دوستت دارم فرشته مهربونیای من
بابای جونم میدونم نی نی الان پیش توه و تو مواظبشی تا وقتی که بیاد اما من نگرانم بابایی نکنه چیزی بشه بابای من دیگه طاقت غم ندارم دکتر میگه جفتت سرراهیه . و باید خیلی مراقب باشم بابایی تو از خدا بخواه که چیزیش نشه. مامان تازه داره روحیش یه ذره عوض میشه اگه چیزی بشه من دق میکنم دیگه
عزیزم بادرددلات اشک ریختم انشالله که روح پدرتون شادباشه جاش بهشت باشه براشون فاتحه میفرستم
وقتی آدم ها شما را ترک می کنند مانعشان نشوید. شما با کسانی که رهایتان می کنند آینده ای ندارید. آینده ی شما آنهایی هستند که در زندگیتان می مانند و در همه حال همراه و هم قدم شما هستند...
2706