2737
2734
عنوان

بیمار شفا یافته

| مشاهده متن کامل بحث + 51036 بازدید | 203 پست
مرسی بچهها از لطفتون .خیلی روزای بدی رو دارم میگذرونم . الان سرکارم اما همش حواسم به خونس که چیزی نشه .
شفای فرشته مهربونیام رو که نگرفتم میشه حالا برای شادیش صلوات بفرستید!!!!!!!!!!!!
توکلت به خدا باشه.ذکر ارحم الراحمین بگو براش.گریه چیزی رو حل نمیکنه.امید بدید بهش.دکترای الان چرا انقدر جای خدا تصمیم میگیرن؟خدا بخواد شفا پیدا میکنه طوری که همون دکتر حیرت کنه.فقط خدارو در نظر بگیر و دعا کن.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مهربان جان نمیتونه حتی صحبتم به زور میکنه بیشتر با چشماش باهامون حرف میزنه . ذره ذره داره اب میشه. خدایا کمکون کن . مامانم از دیشب غذا نمیخوره میگه با بابات میخورم اونم که هیچی .
شفای فرشته مهربونیام رو که نگرفتم میشه حالا برای شادیش صلوات بفرستید!!!!!!!!!!!!
2728
ببین عزیزم ما در هر حالی نمازمون رو میتونیم بخونیم حتی اگه شده با اشاره پلک سجده و رکوع بریم باید بخونیم مگه بیهوش باشیم(البته بجز زمانهاییکه خانمها نمیتونن بخونن) کمک بدین وضو بگیره و نمازش رو بخونه هی دست رو دست نذارید و گریه شاید همین انشاءالله نجاتش بده
دیروز حالت بد شد دورت بگردم اما خدا بهمون رحم کرد دوباره به ما دادت یعنی میشه بیام اینجا بنویسم که خوب شدی و دوباره رو پاهای خودتی . بابایی خوب شو
2738
امروز از صبح خر خر میکردی نمیدونم چرا مامان میگه سرما خوردی منم گفتم شاید بخاطر سینته مامان برات فیرینی درست کرد بابایی . کی میشه بیام بگم بابام شفا گرفته پس؟ خسته نشدی از خوابیدنت نفسم ؟ چهارشنبه میبرم ام ار ای خدایا جوابش عالی باشه و داروهای شیمی قطع بشه
خداروشکر حالت بهتره دیگه هذیون نمیگی و یکم حواست جمعتر شده . نشد بازم ببریمت ام ار ای .باز افتاد اخر هفته خداکنه دیگه این هفته بشه دور نفست بگردم مطمئنم خوب میشی بابای ناز من . خوب بشو که همه زندگیم به تو بستس
توروخدا امروز خیلی واسه فرشته مهربونیای من دعا کنید، دعا کنید خوب بشه و دوباره راه بره . ارزوش اینکه دوباره بره سرکار و برگرده به زندگی عادی امروز میگن دعا خیلی میگیره خواهش میکنم فقط یه صلوات براش بفرستید شاید نفس شما حق باشه و خدا صداتونو بشنوه
2706