2737
2734
عنوان

بیمار شفا یافته

51043 بازدید | 203 پست
بچهها بیماری داشتید که دکتر جوابش کرده باشه ولی خوب شده باشه ؟ پدرمودکتر جواب کرده میگن کاری نمیشه کرد و فقط دارن عذابش میدن . کار خودمو مامان شده گریه فقط
شفای فرشته مهربونیام رو که نگرفتم میشه حالا برای شادیش صلوات بفرستید!!!!!!!!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی دعا کنید دیشب پاهاشو نمیتونست تکون بده تو یه حالت تقریبا شش هفت ساعت گیر کرده بود انقد براش گریه کردیم دلم گرفته تحمل درد کشیدنشو ندارم
شفای فرشته مهربونیام رو که نگرفتم میشه حالا برای شادیش صلوات بفرستید!!!!!!!!!!!!
2731
آره خانومی مامان من مشکوک به ام اس بوده به بابام گفته بودن زیاد زنده نمی مونه تو ۲۸ سالگی الان خداروشکر هیچ مشکلی نداره فقط یکم دید یه چشمش تاره و پاهاش یکم میگیره بعضی وقتا
توکل برخدایت کن کفایت میکندحتما...اگرخالص شوی بااو،صدایت میکند حتما...اگربیهوده رنجیدی،ازاین دنیای بی رحمی...به درگاهش قناعت کن،عنایت میکندحتما...
آخی عزیزم ؛ ناراحت شدم پسر عمه ام سرطان روده داشت ؛ دکترا گفتن دیگه کاریش نمیشه کرد ؛ الان بعد از جلسات شیمی درمانی شکر خدا حالش خوبه ؛ شما هم توکلت به خدا باشه ؛ به مادر پدرت روحیه بده ؛
*** ربنا آتنا..........نگاهت را***
غلط کرده گفته کاری نمیشه کرد ما خدا داریم امام زمان.ع. رو داریم بگو آیةالکرسی روزی 7-8تا بخونه دست رو موضع مریضی ش بذاره انشاءالله خوب میشه ضمنا روایت داریم با صدقه بیماران خود را معالجه کنید
2738
گریه نکن سعی کن بهش روحیه بدی تکون ندادن پاهاش یه درد باشه گریه شماها درد بزرگتریه واسش
توکل برخدایت کن کفایت میکندحتما...اگرخالص شوی بااو،صدایت میکند حتما...اگربیهوده رنجیدی،ازاین دنیای بی رحمی...به درگاهش قناعت کن،عنایت میکندحتما...
سرطان کلیه داره متاستاز به استخوان پاهاش کمرش و دنده هاش درگیرن اما اعضای اصلی بدن خداروشکر هنوز درگیر نشده اما دکتر میگه با شیمی درمانی میشه روندشو کند کرد اما نمیشه درمانش کرد. بخاطر استخوانااشه که انقدر درد داره . الان شیمی درمانی میشه
2706