2726
عنوان

آتلیه عکاسی

22 بازدید | 5 پست
برای گرفتن عکس از دخترم به آتلیه نامبروان در مرکز خرید میلاد نور مراجعه کردم حدود دوساعت طول کشید تا خانوم حسینی چندتا عکس از دخترم بگیرن.بعد به من گفتن سه روز دیگه بیایید برای چک طراحی و من چون نمیتوستم در اونروز برم موکول شد به یکهفته بعد بعد از یکهفته که رفتم ایشون نبودن و همکاراشون ظاهرا دنبال عکسهای ما میگشتن که پیدا کنن و بعد از کلی معطلی عکسها بدون هیچ تغییری پیدا شد که بعدا متوجه شدم از ابتدا منو سرکار گذاشتن که برم چون اصلا طراحی نکرده بودن.خلاصه اون آقا دور عکسها رو یه هاله نورانداخت و گفت اینم عکسها .من به کارشون اعتراض کردم و او نها هم داد و بیداد راه انداختن که همینه که هست و سلیقه ها متفاوته درصورتی که من گفته بودم چه طرحی میخام ..خلاصه بعد از دوساعت با دخالت مدیریت پاساژموفق شدم پول بیعانه ام رو پس بگیرم و بیخیال عکس بشم...اینها رو گفتم که دچار تجربه تلخی مثل من نشین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728