2733
2739
سلام برایم مادری کنید : HealthAndArt@
 یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
✅مردم ایران با اهدای اسباب‌بازی‌ و سرگرمی، در طرح تجهیز و راه‌اندازی اتاق‌های بازی بیمارستان‌های کودکان شرکت می‌کنند. ✅این طرح با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و «گروه سلامت و هنر» برای دومین دوره از 18 تا 22 مردادماه برگزار می‌شود. ✅بر اساس فراخوان اعلام شده، مردم علاقه‌مند و خیران می‌توانند اسباب‌بازی‌های اهدایی خود را به غرفه‌ی ویژه‌ی این طرح مستقر در بخش نمایشگاهی دومین جشنواره‌ی ملی اسباب‌بازی در مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون در خیابان حجاب تهران تحویل دهند. ✅طرح نیکوکارانه‌ی «باز هم بازی» سال گذشته و از دور اول جشنواره‌ی اسباب‌بازی آغاز شد. ✍ با رسانه خبری کانون همراه باشیم: @kanoonparvareshpr
 یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

✅مردم ایران با اهدای اسباب‌بازی‌ و سرگرمی، در طرح تجهیز و راه‌اندازی اتاق‌های بازی بیمارستان‌های کودکان شرکت می‌کنند. ✅این طرح با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و «گروه سلامت و هنر» برای دومین دوره از 18 تا 22 مردادماه برگزار می‌شود. ✅بر اساس فراخوان اعلام شده، مردم علاقه‌مند و خیران می‌توانند اسباب‌بازی‌های اهدایی خود را به غرفه‌ی ویژه‌ی این طرح مستقر در بخش نمایشگاهی دومین جشنواره‌ی ملی اسباب‌بازی در مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون در خیابان حجاب تهران تحویل دهند. ✅طرح نیکوکارانه‌ی «باز هم بازی» سال گذشته و از دور اول جشنواره‌ی اسباب‌بازی آغاز شد. ✍ با رسانه خبری کانون همراه باشیم: @kanoonparvareshpr
2731
عزیزان لازم نیست اسباب بازی ها دست اول باشه فقط تمیز باشه
تمام مراکز کانون های پرورش فکری ولی اصلی میدون حجاب
خیلی پروژه های تحقیقاتی دارویی نیازمند سرمایه است خیرین اونجا کمک کنند بهتره. این طرح اسباب بازی برای مردم عادیه
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...
2738
عادله جان عزیزم ما هم جزمردم عادی محسوب می شیم چون در درجه اول مادریم ... و بعد پست و عنواین ... تازه چه اشکالی داره یکی از عروسک یا ماشین داخل کمد بچه مون رو به این بچه هااهدا کنیم ... من دخترم بخاطر شرایطش یه زمانی نه روز در اتاق ایزوله دولتی بستری بود ولی اونجا تلویزیون نداشت ... وچقدر به من سخت گذشت ... من دقیقا این کمبودها رو از نزدیک حس کردم
عزیزم من خودم شهرستان با کانون پرورش فکری شهرستان هماهنگی کردم
بله من ایرادی به کار خوب شما نگرفتم تو.متن خبر دیدم اینجور نوشته وگرنه میدونم بیشتر کاربرای اینجا عادی هستن.
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...
2706