2733
2734

اصلا بدرد نمیخوره من اوایل که دست ب موهام میکشیدم شاید 5 تا تارمو میوند تو دستم بعداز این دکتر قرص فیناید رو تجویز کرد و 15 روز مصرف کردم الان ک دست میکشم لا موهام 30/40 تا تارمو میاد تو دستم 😟😞 اصلا مصرف نکنین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطور با ماینوکسیدیل رفع شد ؟؟؟ اونم که میگن بده

به صورت موضعى تنها درمان جلوگيرى از ريزش مو هست. كسى كه تاس شده و اصطلاحا كچل هست و مويى نداره بهترين درمان كاشت مو هست. 

پدران و مادران عزیز با تمام وجودمان دوستتان داریم.
2728

سلام و عرض ادب
متاسفانه افراد کلا چهره ترسناکی رو از فیناستراید ساخته اند که به طور کامل غلط هست

من تجربه استفاده از قرص فیناستراید را دارم و اطلاعات کاملی رو با شما در میون میگذارم که امیدوارم به افرادی که قصد
مصرف این قرص رو دارند کمکی کرده باشم
اول از اینکه در خانوم ها تاثیری بر کاهش یا قطع ریزش مو توسط فیناستراید ثبت نشده و فقط در مواقع خاصی مانند کاهش میزان چربی صورت که به منظور از بین بردن لک و جوش است برای خانوم ها تجویز میشه 

پس توصیه من این هست که خانوم ها برای درمان ریزش موهاشون به سمت این قرص نرن چون نتیجه ایی نمیگیرن (در خانوم هایی که قصد بچه دار شدن ندارن و حامله نیستند تقریبا هیچ عوارضی وجود نداره و فقط از جهت اینکه کار بیهوده ایی است مصرفش رو توصیه نمیکنم)
برای خانوم هایی که ریزش مو دارند توصیه هایی در اخر میکنم که هم به اقایون و هم به خانوم ها کمک شایانی در رفع ریزش مو میکنه*
و اما در اقایان

در اقایان مصرف قرص فیناستراید یکی از دو دارویی هست که توسط FDA امریکا تایید شده و مطمئن باشید قرصی که توسط این نهاد معتبر برای ریزش مو تایید شده عوارض ترسناکی که دربارش میشنوید رو نداره

من به شخصه از قرص فیناستراید به مدت دو سال هست که استفاده میکنم هر دوازده ساعت یک بار که به عبارتی دو قرص در روز

تا به الان هیچ عوارض خاصی در طول مصرفم احساس نکردم و حتی بعضی از اشنایانم هستند که این قرص رو به مدت های طولانی تری مانند 10 سال استفاده میکنن که اونهاهم به اتفاق نظر من هستند و هیچ عوارض خاصی رو احساس نکردند

از فیناستراید میتوان تا سه قرص در روز یا به عبارتی سه میلی گرم در روز مصرف کرد که هیچ مشکلی رو ایجاد نمیکنه و بسته به نظر پزشکتون میتونید دوز رو تعیین کنید

در نتیجه گیری نهایی این رو خدمتتون عرض کنم که دوستانی که مجرد هستند در مصرف این قرص تحت نظر پزشک دریغ نکنند چون بسیار در مشکل ریزش موهاشون کمکشون میکنه و فرایند ریزش موهارو تا سنین بالا به تعویق میندازه

اقایانی که متاهل هستند هم حتما زیر نظر پزشک این قرص رو مصرف کنند چون در بعضی موارد نادر ممکنه که باعث کاهش میل جنسی بشه که اونهم زیاد مسئله حادی نیست و تقریبا بعد از یه هفته قطع دارو از بین میره
* تا زمانی تاثیرگذاره که مصرف بشه پس برای تداوم درمان قطعش نکنید

من ریزش موی ارثی دارم و تا الان باید تقریبا طاس بود که خداروشکر حجم تراکم و میزان رشد موهام میشه گفت از خیلی افرادی که دچار ریزش مو نیستد بهتره 

چند نکته خدممتون عرض کنم که بسیار براتون مفیده

+ از ماینوکسیدیل دریغ نکیند

ماینوکسیدل یکی از محصولاتی هست که من بسیار از مصرفش راضیم و حتما توصیه اش میکنم هم اقایون هم خانوم ها
یک توصیه ایی که من میتونم بهتون بکنم اینه که از ماینوکسیدیل شرکتی استفاده نکنید چون بعد یه مدت باعث التهاب و خارش شدید سر میشه که واقعا ازاردهنده هستش پیش دکتران متخصص برید یا داروسازان ماهر و بگید یه ماینوکسیدیل دستی براتون تجویز کنند و این رو بدید به داروخانه های معتبر تا براتون درست کنند
علاوه بر این که دیگه اون التهاب و خارش براتون پیش نمیاد بلکه در ترکیباتش از موادی استفاده میشه که بسیار بسیار از ماینوکسیدیل شرکتی قوی تره و باعث قطع ریزش رشد و پرپشتی میشه

+ امپول بیوتین

امپول بیوتین هم مناسبه و باعث رشد موها میشه

+ مزوتراپی کربوکسی و لیزرتراپی
این روش های درمانی نوینی هستند که به شخصه ازشون استفاده کردم و بسیارم هم راضی بودم و به شما هم پیشنهاد میکنم اگه براتون مهم هستش حتما انجام بدید چون بی نهایت تاثیرگذاره

PRP رو پیشنهاد نمیکنم چون در بعضی موارد ممکن هست باعث سرطان بشه 

+ ویتامین ها
از مواد غذایی که امگا 3 دارند استفاده کنید حداقل هفته ایی یک بار ماهی مصرف کنید بسیار تاثیرگذاره

جوانه گندم هم تاثیر گذاره

همچنین از قرص های مکمل مو هم استفاده کنید 

امیدوارم کمکی کرده باشم

مستدام در سایه حق باشید

دکتر بهم داده ولی چون شنیدم برای آقایون استفاده میشه میترسم بخورم

هفت هشت سال پیش من خیلی خوردم حدوحدچوندحدوحدچوندچون یکسال خوردم چون تو آزمایش هورمون تستوسترون بالا بود عالی بود هیچ عوارضی هم برام نداشت 

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
به دکتر گفتم ضرر نداره گفت نه یک میلی ضرر نداره فقط نباید تا دارو مصرف میکنی حامله بشی

من زیر نظر پزشک از دوز ۱ دارم نزدیک هشت ماه استفاده میکنم این قرص فقط فقط مخصوصه اقایونه و تاثیرش بعد از یکسال پدیدار میشه و برای خانم ها به شدت خطرناکه و هیچ تاثیری نداره حتی لمس کردن قرص بدون روکش برای خانم بازدار خطرناکه چه برسه به مصرف بعدشم مکانیزم اثرش فقط برای اقایون و ریزش مو ارثی هستش و برای خانم ها اصلا تجویز نمیشه

برای خانم ها که شدیدا ممنوعه برای آقایون عوارض اش: نازایی ، از بین رفتن میل جنسی، پایین اومدن سیستم ...

عزیزم من تو دوران عقد به سر میبرم همسرم از قبل عقد این قرصو مصرف میکرده الانم یکسال و نیمه عقدیم هیچ گونه میلی به من نداره دو سه ماهه مجبورش کردم با دلیل و مدرک که قرصو نخوره ضرر داره خودشم قبول کرد که عوارض داره اما امشب باز اعصابمو خوردکرده میگه موهام میریزه میخوام بخورم من واقعا موندم چجوری باهاش برخوردکنم میخوام به خانواده بگم و جداشم ازش،،، شما همسرتون بهبود پیداکردن تو این 4 سال؟میدونم تاریخ تاپیک واسه گذشته اس ولی اگر دیدید لطفا جوابمو بدید خیر ببینید الهی

2738
عزیزم من تو دوران عقد به سر میبرم همسرم از قبل عقد این قرصو مصرف میکرده الانم یکسال و نیمه عقدیم هیچ ...

عزیزم خواهش میکنم جواب منو بده.. عوارضی به غیر از کاهش میل جنسیم داشته براشون یا خیر؟ خواهش میکنم جوابمو بده

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.
عزیزم خواهش میکنم جواب منو بده.. عوارضی به غیر از کاهش میل جنسیم داشته براشون یا خیر؟ خواهش میکنم جو ...

من منظور شما رو متوجه نمیشم عوارضی به غیر از بین رفتن میل جنسی تو همسرم مشاهده نکردم چطور؟شما به عوارض دیگه ای برخوردید؟

من منظور شما رو متوجه نمیشم عوارضی به غیر از بین رفتن میل جنسی تو همسرم مشاهده نکردم چطور؟شما به عوا ...

عزیزم دکتر این قرص رو برای همسرم داده... ولی میگن عوارض زیادی داره.. گفتم از شما بپرسم.. از بین رفتن میل جنسی تا چه حده؟ ماهی یه بار نیاز به رابطه پیدا میکنن یا خیر؟

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.
روشنا جان ظاهرا شما مطلب کپی می کنی. من مشکل هورمونی و ریزش مو ندارم ولی برای شوهرم تا دو سال استفا ...

سلام عزیزم من ب شدت ریزش مو دارم ممکنه راهنماییم کنید با تجربیاتتون؟ من دخترم ولی هورمونای مردانم زیاده... شوهر شما دوسال فقط فیناستراید مصرف کرد و بعد فینا رو قطع کرد و ب جاش ماینوکسیدیل استفاده کرد درسته؟با قطع فیناستراید ریزش موهاشون برنگشت؟ فیناستراید چند میل مصرف کردن؟ 

عزیزم دکتر این قرص رو برای همسرم داده... ولی میگن عوارض زیادی داره.. گفتم از شما بپرسم.. از بین رفتن ...

واااای ببخشید من دیر پیامتونو دیدم ولی به هیچ عنوان نذارید بخوره چهارتا دونه مو ارزششو نداره از بین رفتن میل جنسی طوریه که اصلا همون ماهی یک بارم تقاضایی نداره البته ماه اول و دوم خیلی مشخص نمیشه وقتی مصرفش طولانی مدت میشه بدتره هیچ گونه نعوظی رخ نمیده و اصلا به کل حسی وجود نخواهد داشت و اینکه میگن در دراز مدت باعث عقیمی هم میشه،،،،،ای خدا لعنت کنه اون دکترایی که این قرصو تجویز میکنن میخوان چشمو درست کنن میزنن ابرو رو ناقص میکنن مو به طور قطعی رشدش عالی میشه و ریزش مو هم به صفر میرسه ولی واقعا سخته و غیرقابل تحمل یعنی عذرمیخوام شما یه بوس و بغل ساده هم بخوای آقا دیگه رغبتی ندارن که بهتون نزدیک شن

سلام عزیزم من ب شدت ریزش مو دارم ممکنه راهنماییم کنید با تجربیاتتون؟ من دخترم ولی هورمونای مردانم زی ...

عزيزم حتما برو دكتر از داروهاى ديگه مى تونى استفاده كنى زير نظر پزشك

پدران و مادران عزیز با تمام وجودمان دوستتان داریم.
نینا جان عزیزم باز خودت بهتر میدونی صلاح کار خودتو، من تجربه ی تلخی که از فیناستراید یک میلی گرم داش ...

ببخشد اگه میشه منم راهنمائی کنید 

من بامصرف این قرص به مشکلات زیادی برخوردم

2706