2410
2553
عنوان

یعنی کسی بچه اینجوری نداره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 95921 بازدید | 197 پست

سلام

دوستای گلم اگر دكترا تشخیص دادن كه بچه بعدیتونم مشكل دار بدنیا میاد.خاهش میكنم نه خودتون و نه بچه ای كه میخاید ب دنیا بیارید رو تو رنج و عذاب نندازید

این همه بچه سالم و مثل فرشته تو پرورشگاها هست.چرا میخاید ی عمر عذاب بكشید

این كارو نكنید  

سلام خانومای عزیز کمکم کنید لطفا من شب و روزم شده گریه دخترم ۲۰روزشه تو ۱۳روزگیش مقدار زیادی استفر ...

سلام گلم، احتمالا بچه ات مشکل افت قند داشته، دختر منم اینطور بود، الان دخترم کمبود شدید وزن داره،۲۰ ماهشه و ۸۳۰۰ وزنش هست، بچه شما مشکل قد و وزن نداره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام چطوره بچه شما؟ منم پسرم یکی از همین بیماری هارو داشت نمیدونم چه نوعی بود هیچ ازمایشی تشخیص ندا ...

سلام. منم مشکل شمارو دارم. دکترا رو چه حسابی گفتن که بچه بعدیتونم اینجوری میشه؟ ازمایش دادید یا از روی تجربه و احتمالات این حرفو زدن؟؟؟؟؟

سلام خانومای عزیز کمکم کنید لطفا من شب و روزم شده گریه دخترم ۲۰روزشه تو ۱۳روزگیش مقدار زیادی استفر ...

سلام تو رو خدا اگه پیامم دیدی بگو دخترت چی شد پسر منم همین علایم داره مشکوک به متابولیک وعمل جراحی در پیش داره اگه کسی هم این پیام دید و تونست کمک کنه بگه

2456
من بیشتر برای آینده شون میترسم که رشد ذهنی خوبی داشته باشند من کلی برنامه برای آیندش کشیدم

سلام پسرمنم مشکوک به این بیماریه میخواستم ازتون بپرسم بچتون خوب شد؟ یا کلا این بیماری درمان داره؟؟

سلام تو رو خدا اگه پیامم دیدی بگو دخترت چی شد پسر منم همین علایم داره مشکوک به متابولیک وعمل جراحی د ...

سلام عزیزم پسر منم‌مشکوک‌به این بیماریه میشه بگی چی شد ؟؟ درمان داره این بیماری؟؟ یاتااخر عمر این مشکل رو دارن ؟؟؟

2714
بادارو خوب شده؟؟؟درمان داره این بیماری؟؟پسر من تاخیر حرکتی داره و خیره میشه خیلیی دکتر گفت تشنجه.گفت ...

نه بچم ۲ ماهه  بود زیاد میخوابید و شیر نمیخورد بدون دارو خوب شد ظاهرا متا نبوده

نه بچم ۲ ماهه  بود زیاد میخوابید و شیر نمیخورد بدون دارو خوب شد ظاهرا متا نبوده

پسر منم از بدو تولدش اشتها نداشت شیر خیلی خیلی کم میخورد الانم همینجوره پس بچه شما اصلا متابولیک نداشته .ازمایش داده بودین؟ میدونین درمان داره این بیماری ؟ 

سلام دوستان من چند بار تاپیک زدم در مورد بیماری متابولیک کسی نیومد. پسر من دو سالشه. رفلاکس شدید داش ...

سلام عزیزم پسرم ریفلاکس داره الان یکسال و یک ماهشه نکسیوم و موتیلیوم مصرف میکنه.خیلی بدخوابه تند تند از خواب بیدار میشه بیقراریم داره.حالا که کامنت شمارو خوندم نگران شدم شما چطور بیماری پسرتون رو تشخیص دادین؟

2706