2733
2734
عنوان

دعایی که در حد معجزه باشه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 379424 بازدید | 313 پست

سلام دوستان

من یه مشکلی دارم کسی که دوسش داشتم و خب خیلی فراتر از عرف رفته بود رابطمون، یه هو  همه چیش خراب شد! میتونم بگم که اصلا به ازدواج نزدیک بودیم!

حتی احساس میکنم جلوی چشم و نظر افتادم

همکار بودیم(مدیرم بود)

اول رابطه احساسی و عاطفیمون خراب شد

بعدش حتی بعنوان کارمند هم باهام بد شد

و در نهایت هم اخراج شدم!!! بی دلیل

الان که دیگه هیچ ارتباطی نداریم و نمیبینمش

یه دعا میخوام که معجزه کنه! و خودش برگرده! چون واقعا اتفاقاتی که تو این ۱ ماه افتاد فقط درست کردنش معجزه میخواد... بماند که از نظر روحی چقدر آسیب دیدم...

خودم ب دلم افتاده از امام علی حاجت بگیرم

اگه کسی چیزی میدونه بگه ممنون میشم

سلام دوستان من یه مشکلی دارم کسی که دوسش داشتم و خب خیلی فراتر از عرف رفته بود رابطمون، یه هو   ...

سلام دوست عزیز 

اول نماز اول وقت  حتما حتما استغفار  

حالا یا نیت سی هزار تایی استغفرالله ربی و اتوب الیه میکنی و شبی ۳۰۰تامیگی 

یا استغفار هفتاد بندی حضرت علی از تو نت پیدا کن و هر روز بخون لازم نیست تموم هفتاد بند پشت هم باشه ولی هر روز بخون من گاهی ده وقت نداشتم ده تا بنش میخوندم تو یه روز  ولی اگه میشه حتما همه رو بخون 

یا نذر چهل یا نماز شب کن برای استغفار و حاجتت 

حالا شروع کن به مدت هفت شب هر شب هفت بار سوره شعرا رو بخون  یعنی در مجموع میشه ۴۹ بار 

هر روز هم یازده بار سوره وضحی رو بخون 

شب جمعه هم نادعلی 

سریع بر میگرده

برام دعا کنید اگه خاجتهای غیر ممکنو گرفتید با این ذکر👈🏼👈🏼👈🏼👈🏼👈🏼👈🏼👈🏼👈🏼👈🏼برای هر حاجت  هم ختم هفتصد هزار بار «الحمدالله رب العالمین »معجزه میکنه  چند ماهی طول میکشه برای یه نیتم صد هزار بارشو گفتم گرفتم 

یه نیت دیگم تموم شد تو چهارماه سه روز بعد تموم شدن گرفتم 

برای یه نیتمم سه بار کل ذکر 

البته من با کمک مادر و خواهرام گفتم  زودتر تموم  شد من کنارش استغفار حضرت علی و نماز شب هم خوندم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام هرکس از طریق سرچ گوگل وارد سایت شد به این تاپیک سر بزنه و نذر کنه 

واسه دوستپسر جواب نمیده اما واسه حاجت های شرعی خیلیها نتیجه گرفتن امضامم چک کنید و مثل دستور امضام نذر کنید  

هرکس دعانویس معرفی کنه دروغ میگه اعتماد نکنید هرگز 

یاعلی 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2239203/از-واسطه-دعای-شهدا-حاجت-گرفتم

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
من اعتقاد شدیدی ب ختم یا علی دارم محاله ک توهمون چهارروزی ک ختمو میخونم حاجتم براورده نشه

لطفا درخواست دوستیمو قبول کن

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
2738
سلام هرکس از طریق سرچ گوگل وارد سایت شد به این تاپیک سر بزنه و نذر کنه  واسه دوستپسر جوا ...

سایه جان من نذر این دو شهید کردم اما هنوز حاجت نگرفتم 

شما برام صلوات نذر این دوتا شهید مکنید شاید جواب شما بدن 

سایه جان من نذر این دو شهید کردم اما هنوز حاجت نگرفتم  شما برام صلوات نذر این دوتا شهید مکنید ...

سلام گلم گاهی حاجت روایی طول میکشه شاید زمانش نرسیده  .چشم دعاتون میکنم شما 1400 تا صلوات به نیت حاجتتون مثل دستور امضام هدیه کنید به امام زمان و امام رضا و شهید هادی و شهید سامانلو .منم واستون جداگانه صلوات میفرستم .الهی حاجتتون روا 

یاعلی 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
سلام گلم گاهی حاجت روایی طول میکشه شاید زمانش نرسیده  .چشم دعاتون میکنم شما 1400 تا صلوات به نی ...

سایه جان ممنونم چشم خودم هم دوباره میفرستم ولی شما هم از ته دلتون برام بفرستین که لااقل یه نشونه هایی ببینم 

عزیزم منظور از دستور امضاتون نفهمیدم چیه 

چهارروز در یک ساعت مشخص 12000بار یاعلی بگو بینش هم نباید باکسی صحبت کنی یکم سخت هست وحدود دوساعت هم ...

باید پاک باشی

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن
2706