2410
2553
عنوان

من خیلی از زایمان میترسم,, تورو خدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 5005 بازدید | 49 پست
عزیزم نگران نباش و به خدا توکل کن هروقت ترس اومد سراغت بگو میلیاردها زن در طول تاریخ تونستن پس منم میتونم.انشالا به سلامتی زایمان کنی
هیچ اندیشه ای زشت نیست، اندیشه ای که اجبار شود زشت میشود..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اصلا نترس اززایمان..من ادمیم ک واسه امپول و سرم گریه میکنم ولی راحت زایمان کردم..تا۸سانت دردش خیلی قابل تحمله دوسانت اخرم زود تموم میشه.. انقدر خداکمکت میکنه ک حد نداره.. من الان۴ماهه ک زایمان کردم ولی کلا دردشو یادم رفته... بسپار ب خدا بگو بهترینو واست پیش بیاره.. تواین روزای اخرسوره انشقاقو زیادبخون.. سوره الحاقه هم واسه اینکه خدایی نکرده واسه نی نیت مشکلی پیش نیاد زیادبخون..
مرنج و مرنجان
عزیزم اگه اعتقادداری ؛یک دعا هس تو مفاتیح واسه زایمان راحت ک نوشته ب پای راست باید ببندی.. من اونو روی چسب ضدحساسیت؛ ک موقع سرم میزنن ب دست؛نوشتم و لولش کردم و قبل اینکه برم بیمارستان با چسب زخم چسبوندم ب ران راستم.. فک کنم ب همین خاطر انقد راحت بود واسم همه چیز چون واقعا بهش اعتقادداشتم.سوره ی الحاقه هم نوشتم و گردنم کردم ک موقع زایمان واسه نی نیم مشکلی پیش نیاد.. ان شاءالله خداکمکت میکنه
مرنج و مرنجان
2456