2766
2764

بچه ها بعضیا اینجا هستن که سکته مغزی کردن بعد اصلا هیچیشون دیگه دست خودشون نیس نه حرف میزنن نه وقتی کسی باهاشون حرف میزنه متوجه میشن نه به کسی نگاه میکنن یعنی دستتم ببری جلو چشمشون اصلا دستت رو نگاه نمیکنن توجهشون جلب نمیشه خلاصه نه غذا میخورن نه دستشویی میرن خلاصه هیچی حالا سوال من اینه که اون شخصیتی که اینا قبل سکته داشتن کجاست؟ اون همه خاطره که داشتن و تفکراتی که داشتن خلاصه اون کجاست چون اینجا تو این دنیا که نیس اگر بود اینجوری نبودن اونجا تو دنیای دیگه هم نیس چون هنوز زنده هستن و دارن اینجا زندگی میکنن انگار اون شخصیتی که اینا قبل اینکه به این روز بیوفتن داشتن از بین رفته پس ما هم بعد مرگ از بین میریم چون وقتی خاطراتمون نباشه و احساسی نداشته باشیم انگار از بین رفتیم؟

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

میگی سکته مغزی یعنی قسمتی از مغز آسیب دیده وکار نمیکنه تمام جواب  سوالات تو همینه

خب وقتی یه مغز از بین میره اون شخصیت هم از بین میره پس وقتی مردیمم مغزمون از بین رفته پس شخصیتمونم از بین میره؟ چون اینا اصلا اون شخصیت سابق نیستن انگار اصلا شخصیت ندارن دیگه

خب وقتی یه مغز از بین میره اون شخصیت هم از بین میره پس وقتی مردیمم مغزمون از بین رفته پس شخصیتمونم ا ...

شخصیت دارند قدرت نشان دادن شخصیتشون از بین رفته چون دیگه مغز فرمان نمیده ک عکس العمل انجام بدن وشخصیتشونو بروز ردن

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 

تو یک کتاب فک کنم به اسم جهان هولوگرافیک بود که خوندم اگه خودمون رو یک تلویزیون در نظر بگیریم شاید با خراب شدن قطعات دیگه دسترسی به تصاویر و برنامه های قبلی نداشته باشیم ولی انتن یا مرکز پخشی که امواج رو میفرسته واسمون پابرجاست!

البته من گند زدم با توضیح دادنم خودتون بخونین بهتر متوجه میشین  

شخصیت دارند قدرت نشان دادن شخصیتشون از بین رفته چون دیگه مغز فرمان نمیده ک عکس العمل انجام بدن وشخصی ...

ولی بهشون نمیاد اصلا یادشونم باشه که کی بودن یا اصلا این دنیا کجاست که اینا توشن باید از نزدیک ببینیشون

تو یک کتاب فک کنم به اسم جهان هولوگرافیک بود که خوندم اگه خودمون رو یک تلویزیون در نظر بگیریم شاید ب ...

خب اون آنتنه کجا پا برجاست؟ اون دنیا؟ یعنی روح اینا رفته اون دنیا الان؟

ولی بهشون نمیاد اصلا یادشونم باشه که کی بودن یا اصلا این دنیا کجاست که اینا توشن باید از نزدیک ببینی ...

خودم تو بخش مغز واعصابم تو یبار دیدی من سالی ۳۶۵ روز میبینم دختر جان برو بخواب

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
اون دنیا اعضای بدن مهم نیست شما هر جوری هم بشی روحت میره اونور و تمام شخصیت و خاطراتت تو روح هست نیا ...

پس چرا اینا تا مغزشون رفت همه چیشونم رفته یعنی تا مردن باز یادشون میاد؟

2706