1472
1411
عنوان

خانومای اهوازی کمک

91 بازدید | 10 پست
من تحت نظرم ماماهستم و الان هفته ی ۳۱بارداریم میخوام برم تحت نظر متخصص برا سزارین .بین دکتر میترارجلالی و شوکت احمدی و سارامسیحی نمیدونم کدومو انتخاب کنم و اینکه راحت سز اختیاری انجام میدن یا ن.و نوبت دهی هر کدوم ب چ صورته ممنون میشم تجربیاتتونو در اختیارم بزارید
خدایا هزار مرتبه شکر واسه این شازده پسری ک بهم هدیه دادی.خودت مواظبش باش😍😘.خاله هه واسه سلامتی نینی ام ی صلوات میفرستین ممنونم
میترا جلالی زیتون نوبتش روزانس.شوکت احمدی نادری زیاد نشنیدم درموردش.مسیح فک کنم تجربش بیشتر ولی جلالی هم خوبه و خوش برخورد کار سزارینش هم راضین ازش چون طرف قرارداد بیمارستان نفت من اونجا میرم از بیماراش شنیدم
زهرا جان بنظرت کدومش راحت قبول میکنه سزارین کنه نمیخوام وقتمو هدر بدم و اخرشم طبیعی زایمان کنم
خدایا هزار مرتبه شکر واسه این شازده پسری ک بهم هدیه دادی.خودت مواظبش باش😍😘.خاله هه واسه سلامتی نینی ام ی صلوات میفرستین ممنونم
خب چ ا ایقد دیر اقدام کردی شوکت احمدی سرش خلوت شاید اون سریع تر قبول کنه ولی بهت پیشنهاد میکنم بری پیش دکتر چنانی کار سزارینش خوبه.با بیمار هم راه میاد دیدم کسایی اخرای بارداری اومدن و پذیرفتشو

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1473
زهراجان مامایی ک تحت نظرش هیتم گفت تا الان صبر کنم منم اولین بارداریم هست و تجربه ای نداشتم
انقد تو تاپیکای دیگه راجعب سخت پذیرفتن جلالی و مسیحی خوندم ک از استرس داره قلبم میاد تو دهنم
1334